Webové stránky na míru

Webové stránky na míru

Tvoříme moderní weby s originálním a funkčním designem na platformách Lera, Wix nebo Wordpress se zaměřením na výsledky a uživatele.

10

Let na trhu

15

Členů týmu

530

Dokončených projektů

Vlastnosti

 

Vytvoříme pro Vás moderní web s originálním a funkčním designem, který přesně odpovídá Vašim potřebám. Nezáleží na tom, v jakém oboru podnikáte, ani jestli potřebujete komplexní webové stránky napojené na CRM nebo jednoduchou microsite. Najdeme pro Vás vhodné řešení.

Originální webdesign

Každému webu věnujeme maximum času a úsilí. Naše projekty mají originální vizuální styl, který je moderní a hlavně funkční. Věnujeme pozornost i nejmenším detailům.

Řešení na míru

Nenabízíme pouze jednu variantu. Vždy hledáme ideální řešení, které bude splňovat cíle webu, potřeby klienta a nepřekročí rozpočet projektu.

Responzivní design

Je jedno, kde si webové stránky prohlížíte, na mobilu, tabletu nebo počítači. Naše weby se vždy přizpůsobí danému zařízení a dají se tak pohodlně ovládat.

Rychlost a stabilita

Při vývoji webu využíváme moderní a ověřené technologie, které splňují přísné podmínky Page speed Insights. Díky tomu jsou stránky rychlé i na starších zařízeních.

Platformy

  

Nabízíme široké možnosti řešení webových stránek. Díky tomu dokážeme vytvořit webové stránky na míru Vašim aktuálním byznysovým potřebám a možnostem. Vytváříme od jednoduchých microsite na platformě Wix pro začínající podnikatele nebo na podporu marketingové akce až po prémiové prezentační weby či sofistikovaný portál napojený na CRM s téměř neomezenými možnosti konfigurace.

Proč s námi

Jsme digitální a brandingová agentura s mnohaletými zkušenostmi z různých odvětví - od foodu po IT. V týmu máme 15 členů, kteří se věnují vývoji, grafice a marketingu. Díky tomu dokážeme kvalitně a rychle dodat originální webové stránky, ať rozjíždíte startup nebo vedete zaběhnutý podnik. Držíme krok s nejnovějšími trendy a technologiemi, abychom dokázali nabídnout vždy to nejlepší řešení. Zakládáme si na dlouhodobé spolupráci a spokojenosti našich klientů. U nás se nestane, že se nedovoláte - zkuste to ;-)

Chceme být Vaším partnerem

Záleží nám na projektech, na kterých pracujeme. Pokud s klienty spolupracujeme dlouhodobě jako partneři a opora v jejich byznysu, výsledkem je skvěle odvedená práce a úspěšný projekt.

Přehledná evidence a fakturace

Každý projekt je důkladně evidován, aby časový rámec a fakturované částky byly podle dohody. Klientům vždy předkládáme podrobné rozpočty, které odpovídají odvedené práci.

Přátelská a férová komunikace

Jsme vždy upřímní a jednáme na rovinu s klienty i mezi sebou. Výsledkem je skvěle odvedená práce a úspěšné projekty. Ke všemu, co pro Vás děláme, přistupujeme tak, jako bychom to dělali sami pro sebe.

Hotel U Královny Elišky

Hotel U Královny Elišky

Branding & web

S.P.A. brewery

S.P.A. brewery

Netradiční branding & web

Mylaw

Mylaw

Najít právníka nebylo nikdy jednodušší

Meníčkátor

Meníčkátor

Revoluční aplikace pro restaurace

Často se nás ptáte

Webové stránky nelze „oštítkovat“ fixní cenou, protože každý klient má jiné potřeby a rozsah webu. To si žádá individuální kalkulaci a zvolení správného řešení. Webové stránky by se měli rozvíjet, stejně jako Váš byznys. Proto často nabízíme také plán rozvoje webu klidně i na rok dopředu.

Dobu vývoje určuje velikost stránek a zvolená platforma. Obecně se u menších webů pohybujeme kolem 1 měsíce od potvrzeného zadání. U středně velkých webů je obvyklá doba dodání 2 měsíce. Rozsáhlé portály trvají 3 až 4 měsíce.

Webové stránky od nás jsou bezúdržbové a tedy za provoz neplatíte. Pokud je potřeba provést aktualizaci, nebo hot fix, řešíme to s klientem individuálně. Dorazí Vám pouze faktura jednou ročně za doménu a hosting. V případě platformy Wix, platíte jednou ročně licenci dle ceníku.

Tento dotaz pokládají klienti, kteří se bohužel spálili u konkurence. Pokud byste přece jenom u nás nebyli spokojeni s výsledkem nebo průběhem práce, tím, že využíváme ověřené platformí řešení, můžete webové stránky předat do správy někomu jinému. Našim cílem je Vaše spokojenost.

Související články

Vaše digitální cesta

Chcete uspět v digitálním světě? Podívejte se, co Vás ještě může čekat.