Webové stránky na míru

Webové stránky na míru

Tvoříme moderní webové stránky s originálním a funkčním designem na platformách Lera, Wix nebo Wordpress. Weby navrhujeme tak, aby přinášely výsledky a poskytovaly skvělou uživatelskou zkušenost.

Webové stránky na míru - Lerstudio Hradec Králové, Brno, Praha

10

Let na trhu

15

Členů týmu

530

Dokončených projektů

Klíčové vlastnosti

 

Nezáleží na tom, v jakém oboru podnikáte, ani jaký účel má web plnit. Přesně zmapujeme vaše potřeby a navrhneme to nejlepší řešení, ať už to bude jednoduchá microsite, nebo robustní webová prezentace napojená na CRM. Jisté je to, že námi dodaný web bude mít následující 4 vlastnosti.

Webová stránka na míru začíná profesionálním grafickým návrhem

Originální webdesign

Každému webu věnujeme maximum času a úsilí. Naše projekty mají originální design, který odpovídá moderním trendům a je hlavně funkční. Věnujeme pozornost i nejmenším detailům.

Grafický návrh webových stránek konzultujeme s klientem před samotným kódováním, aby splňoval jeho představy

Řešení na míru

Nenabízíme pouze jednu variantu. Vždy hledáme ideální řešení, které bude splňovat cíle webu, potřeby klienta a nepřekročí rozpočet projektu.

Vlastní webové stránky jsou optimalizované pro mobilní a tabletové zařízení

Responzivní design

Je jedno, zda si webové stránky prohlížíte na mobilu, tabletu nebo počítači. Naše weby se vždy přizpůsobí danému zařízení a dají se pohodlně ovládat.

Profesionální webové stránky jsou snadné na používání, líbivé, responzivní a také rychlé a SEO optimalizované pro vyhledávače

Rychlost a stabilita

Při vývoji webu využíváme moderní a ověřené technologie, které splňují přísné podmínky Pagespeed Insights. Díky tomu jsou stránky rychlé i na starších zařízeních.

Možnosti

  

Při tvorbě webů využíváme několik platforem, což nám přináší mimořádnou flexibilitu, pokud jde o cenu i rychlost dodávek. Pro začínajícího podnikatele nebo jako landing page marketingové kampaně často dokonale splní účel jednoduchá microsite na platformě Wix. Pro prémiový prezentační web či sofistikovaný portál napojený na CRM s téměř neomezenými možnosti konfigurace jsme vyvinuli vlastní platformu vystavěnou na nejnovější verzi Laravel Nova.

Programování vlastních webových stránek na našem vlastním administračním řešení, které vychází z Laravelu Nova - Lerstudio z Hradce Králové, Brna a Prahy
Webové stránky na platformě Wix od Lerstudia z Prahy, Brna a Hradce Králové
Webové stránky na platformě WordPress od Lerstudia z Prahy, Brna a Hradce Králové

Proč s námi

Jsme digitální a brandingová agentura s mnohaletými zkušenostmi z různých odvětví – od foodu po IT. V týmu máme 15 členů, kteří se věnují vývoji, grafice i marketingu. Díky tomu dokážeme kvalitně a rychle dodat originální webové stránky, ať rozjíždíte start-up, nebo vedete zaběhnutý podnik. Držíme krok s nejnovějšími trendy a technologiemi, abychom dokázali nabídnout vždy to nejlepší řešení. Zakládáme si na dlouhodobé spolupráci a spokojenosti našich klientů. U nás se nestane, že se nedovoláte - zkuste to ;-)

Trvalá obchodní partnerství

Záleží nám na projektech, na kterých pracujeme. Pokud s klienty spolupracujeme dlouhodobě jako partneři a opora v jejich byznysu, výsledkem je skvěle odvedená práce a úspěšný projekt.

Přehledná evidence a fakturace

Každý projekt je důkladně evidován, aby časový rámec a fakturované částky odpovídaly dohodnutým parametrům. Klientům vždy předkládáme podrobné rozpočty, které odpovídají odvedené práci.

Přátelská a férová komunikace

Jsme vždy upřímní a jednáme na rovinu s klienty i mezi sebou. Výsledkem je skvěle odvedená práce a úspěšné projekty. Ke všemu, co pro Vás děláme, přistupujeme tak, jako bychom to dělali sami pro sebe.

Veteráni na Truc - digitální agentura Lerstudio Hradec Králové, Praha, Brno

Veteráni na Truc

Redesign webu a brandu

Hotel Nové Adalbertinum - digitální agentura Lerstudio Hradec Králové, Praha, Brno

Hotel Nové Adalbertinum

Redesign webových stránek

BeerSport aplikace - digitální agentura Lerstudio Hradec Králové, Praha, Brno

BeerSport aplikace

Design identity & webových stránek

2Bminer - digitální agentura Lerstudio Hradec Králové, Praha, Brno

2Bminer

Webovky, e-shop & software pro řízení těžby

Často se nás ptáte

Webové stránky nelze „oštítkovat“ fixní cenou, protože každý klient má jiné potřeby a rozsah webu. To si žádá individuální kalkulaci a zvolení správného řešení. Webové stránky by se měli rozvíjet, stejně jako Váš byznys. Proto často nabízíme také plán rozvoje webu klidně i na rok dopředu.

Dobu vývoje určuje velikost stránek a zvolená platforma. Obecně se u menších webů pohybujeme kolem 1 měsíce od potvrzeného zadání. U středně velkých webů je obvyklá doba dodání 2 měsíce. Rozsáhlé portály trvají 3 až 4 měsíce.

Webové stránky od nás jsou bezúdržbové a tedy za provoz neplatíte. Pokud je potřeba provést aktualizaci, nebo hot fix, řešíme to s klientem individuálně. Dorazí Vám pouze faktura jednou ročně za doménu a hosting. V případě platformy Wix, platíte jednou ročně licenci dle ceníku.

Tento dotaz pokládají klienti, kteří se bohužel spálili u konkurence. Pokud byste přece jenom u nás nebyli spokojeni s výsledkem nebo průběhem práce, tím, že využíváme ověřené platformí řešení, můžete webové stránky předat do správy někomu jinému. Našim cílem je Vaše spokojenost.

Co si dál přečíst

Vaše digitální cesta

Chcete uspět v digitálním světě? Podívejte se, co Vás ještě může čekat.

Prohlédněte si svou cestu za úspěšnou firmou