Obalový design

Obalový design

Navrhneme pro Vaše produkty moderní obalový design, vytvořený podle požadavků a preferencí cílových zákazníků. Oslovte zákazníky originálním obalem a získejte si jejich pozornost mezi konkurenčními výrobky.

Obalový design - Lerstudio Hradec Králové, Brno, Praha

10

Let na trhu

15

Členů týmu

35

Úspěšných designů

Jak to děláme?

 

Navrhneme pro Vaše výrobky moderní design obalů vytvořený podle požadavků a preferencí zákazníků. Zároveň v souladu s Vaší korporátní identitou a marketingovou strategií. Vždy úzce spolupracujeme s lidmi, kteří mají na starosti výrobu, distribuci a prodej, abychom vytvořili nejen graficky jedinečný, ale také funkční, dobře skladovatelný a odolný obal.

Obalový design na míru Lerstudio Praha, Hradec Králové, Brno

Originální design

Navrhneme pro Vaše produkty moderní obaly vytvořené podle preferencí zákazníků s ohledem na korporátní identitu a marketingovou strategií.

Obalový design, který splňuje požadavky na skladování, distribuci a cenu

Funkční obal

Kvalitní obal musí mít nezaměnitelný design a donutit zákazníka ke koupi, ale často také musí splňovat náročné požadavky na skladování, distribuci a cenu.

Obalový dizajn na míru povahy a filozofie vaší firmy

Brandbuilding

Do produktových obalů promítáme povahu a filozofii Vaší firmy. Využíváme design obalu pro budování značky a dlouhodobou využitelnost, při rozšíření portfolia.

Obalový dizajn je důležitý stejně jako správně zvolená konstrukce a materiály obalu

Technologie a výroba

Již během návrhu konzultujeme konstrukci a použité materiály obalu, abychom neztráceli čas návrhem designově dokonalého, ale nevyrobitelného obalu.

Analýza a strategie

  

Nenavrhujeme obaly na základě subjektivních názorů a pocitů. Nejprve si určíme, kdo jsou Vaši zákazníci a konkurence. Stanovíme výhody a nevýhody produktu, které nám udají směr designu. Návrhy si následně ověříme pomocí průzkumu přímo u cílové skupiny.

Proč s námi

Jsme digitální a brandingová agentura s mnohaletými zkušenostmi. V týmu máme 15 členů, kteří se věnují grafice, marketingu a vývoji. Díky tomu dokážeme dodat grafické práce v té nejvyšší kvalitě. Držíme krok s nejnovějšími trendy a sledujeme co se děje za hranicemi, abychom dokázali nabídnout vždy to nejlepší řešení. Zakládáme si na dlouhodobé spolupráci a spokojenosti našich klientů. U nás se nestane, že se nedovoláte - zkuste to ;-)

Chceme být Vaším partnerem

Záleží nám na projektech, na kterých pracujeme. Pokud s klienty spolupracujeme dlouhodobě jako partneři a opora v jejich byznysu, výsledkem je skvěle odvedená práce a úspěšný projekt.

Přehledná evidence a fakturace

Každý projekt je důkladně evidován, aby časový rámec a fakturované částky byly podle dohody. Klientům vždy předkládáme podrobné rozpočty, které odpovídají odvedené práci.

Přátelská a férová komunikace

Jsme vždy upřímní a jednáme na rovinu s klienty i mezi sebou. Výsledkem je skvěle odvedená práce a úspěšné projekty. Ke všemu, co pro Vás děláme, přistupujeme tak, jako bychom to dělali sami pro sebe.

Čokoláda Rum & Rozinky - digitální agentura Lerstudio Hradec Králové, Praha, Brno

Čokoláda Rum & Rozinky

Obalový design

Carla Cream - digitální agentura Lerstudio Hradec Králové, Praha, Brno

Carla Cream

Obalový design

Fichtel Mountains - digitální agentura Lerstudio Hradec Králové, Praha, Brno

Fichtel Mountains

Design etiket

Koulier - digitální agentura Lerstudio Hradec Králové, Praha, Brno

Koulier

Vizuální identita & obaly

Často se nás ptáte

Cena obalového designu se liší výrobek od výrobku. Cenu určuje složitost obalu, počet prodaných kusů a síla značky. Napište si o nezávaznou nabídku.

Ano. Máme řadu výrobních partnerů, které máme vyzkoušené a můžeme se za ně zaručit.

Časová náročnost je individuální, ale ty nejjednodušší obaly bez analýzy trhu realizujeme do 3 týdnů.

O každého klienta se stará account manager, na kterého se můžete se vším obrátit. Při schůzkách, je zapojen také kreativní tým. 

Co si dál přečíst

Vaše digitální cesta

Chcete uspět v digitálním světě? Podívejte se, co Vás ještě může čekat.

Prohlédněte si svou cestu za úspěšnou firmou