Pracuj v ler studiu

Kariéra

Práce v digitálu má svá specifika. Je to velmi mladý a dynamický obor plný cool lidí a nejmodernějších technologií. V kanceláři nemáme sice kulečníkový stůl a vířivku, ale pokud tě práce baví a chceš dělat na zajímavých projektech, u nás se rozhodně nudit nebudeš.

Koho hledáme

stylová kancelář a bezva kolektiv

Naše kancelář se nachází na kraji města Hradec Králové, kde bez problému zaparkuješ. Jsme mladí, zapálení do své práce a v hlavě máme spoustu skvělých nápadů. Společně podnikáme akce a jezdíme na dovolené. Trávíme spolu čas i mimo kancelář, jsme především kamarádi.

prostor pro inovace a projekty

Tvoříme vlastní start-upy, pracujeme na společných projektech. Pokud vymyslíš vlastní projekt, který má potenciál, u nás máš prostor pro jeho realizaci a tým co ti může pomoci.

Flexibilní pracovní doba

Nemáme „píchačky“. Nenutíme nikoho chodit na 8 ráno, ale požadujeme především zodpovědnost a férový přístup. Pokud potřebuješ volno a neohrozíš tím vývoj projektu, vezmi si ho, jak budeš potřebovat.

férové finanční ohodnocení

Peníze dostáváš podle odvedené práce. Jsi dříč? Skvělé, podle toho dostaneš zaplaceno. Mimo jiné u nás se setkáš s ročními bonusy a možností finančního růstu. Chceme, aby se u nás všichni měli dobře a dostali odpovídající peníze za svoji práci.