Tiskárna Aledeto

Tvorba webu & vizuálů produktů

Tiskárna Aledeto

Dva weby v jednom? S námi žádný problém! Pro tiskárnu Aledeto jsme nedávno spustili nový web, který kombinuje stránky pro výrobu flexibilních obalů a prodej laminovacích fólií. Díky jedné administraci Lera CMS a přehlednému UX/UI je správa přímo hračka.

  • Responzivní design, UX & UI optimalizace
  • SEO & copywriting
  • Dva weby v jednom, platforma Lera CMS 2.1
  • Tvorba produktových vizuálů

#webdesign #LeraCMS #seo #copywriting

Potřeby klienta, aneb naše výzva

Tiskárna Aledeto se specializuje na dvě oblasti, tisk flexibilních obalů na míru a zároveň výrobu a prodej laminovacích folií. Požadavek od klienta byl, aby měl každý z těchto segmentů vlastní web, ale přesto bylo zřejmé, že se jedná o stejnou společnost. Mít dva úplně oddělené weby je nejen velmi nepraktické na správu, ale také to sebou přináší zbytečné náklady navíc.

Celé řešení jsme proto navrhli tak, že web běží na jedné doméně, ale každá část má vlastní strukturu i obsah webových stránek. Přitom lze obě části editovat pohodlně z jedné administrace Lera CMS. Klient může vytvářet další stránky, články, doplňovat služby i produkty a následně rozhodnout, zda se zobrazí na jednom či druhém webu, případně obou, aniž by musel přecházet do jiné administrace a duplikovat obsah.

dva weby v jednom

 

Plně responzivní web

Jak je u nás standardem, weby jsou vždy plně responzivní a to pro jakoukoliv velikost i druh zařízení. Přestože více než polovina uživatelů přichází na webové stránky z mobilních telefonů a tabletů, desktopová verze není méně důležitá. Především v B2B sektoru používají lidé k práci počítač nebo notebook napojený na velký širokoúhlý monitor. Proto vždy věnujeme pozornost optimalizaci webu pro všechny velikosti obrazovek.

Plně responzivní web

 

tvorba vizuálů produktů

Produktový katalog

Aledeto nabízí velké množství obalových řešení nejrůznějších druhů a tvarů, které se následně upravují na míru. Aby si zákazníci dokázali lépe představit, jak může finální výrobek vypadat, doplnili jsme ukázky produktů v katalogu o grafické vizuály, které se mění při přejetí kurzorem. V katalogu je také možné produkty filtrovat podle typu potravin, které mají být v obalu uložené.

 

Další reference

Agentura Start - digitální agentura Lerstudio Hradec Králové, Praha, Brno

Agentura Start

Redesign webu a brandu

Gala - digitální agentura Lerstudio Hradec Králové, Praha, Brno

Gala

Webové stránky na Wixu

Jakub Misík - digitální agentura Lerstudio Hradec Králové, Praha, Brno

Jakub Misík

Webové stránky na míru

Čokoládovna Carla - digitální agentura Lerstudio Hradec Králové, Praha, Brno

Čokoládovna Carla

Redesign webových stránek