Naše nejnovější platforma pro tvorbu webů. Představujeme Lera templates.

Naše nejnovější platforma pro tvorbu webů. Představujeme Lera templates.

Nechcete mít webové stránky ze šablony, ale ani investovat stovky tisíc do vývoje webu? Máme pro vás řešení. Vytvořili jsme vlastní platformu, která vám umožní získat to nejlepší z obou světů.

Naše nejnovější platforma pro tvorbu webů. Představujeme Lera templates.

Web s originálním designem, přehlednou administrací a téměř neomezenou možností rozšíření. Lera Templates je platforma, která poroste společně s vašimi potřebami a nemusíte za ni platit vysoké měsíční poplatky. Pokračujte ve čtení a zjistěte, jak můžete získat kvalitní online prezentaci, která vám pomůže splnit vaše digitální ambice, bez velkých investic.

Webové stránky na míru představují skvělou volbu pro ty, kteří potřebují maximální flexibilitu, specifické funkcionality a unikátní design, jsou ale časově náročné na vývoj, což se odráží v ceně. Naopak webové stránky vytvořené pomocí šablonových editorů, jako je například Wix, nevyžadují znalosti programování, mají ale řadu jiných nevýhod.

Nevýhody šablonových platforem:

  • Omezené možnosti designu: Šablonové editory nabízejí širokou škálu předdefinovaných šablon, vždy jste omezeni, možnosti jejich úprav jsou omezené.
  • Funkční omezení: Může být obtížné nebo někdy i nemožné implementovat specifické funkce nebo integrace třetích stran, které nejsou standardně podporovány.
  • Rychlost načítání: Webové stránky se pomaleji načítají kvůli nadměrnému množství kódu, který nemusí být pro každou stránku zcela nezbytný.
  • Optimalizace pro vyhledávače: Přestože se platformy jako Wix snaží být SEO přátelské, neumožňují využít řadu prvků pokročilé optimalizace.
  • Vlastnictví a kontrola: Vaše webové stránky jsou svázány s danou platformou, jejími pravidly a aktualizacemi. Změny služby nebo ceníku mohou mít přímý dopad na vaše stránky a jejich dostupnost.

Tyto nedostatky nemají webové stránky vytvořené kompletně na míru, ale i toto řešení má určité nevýhody.

Nevýhody zakázkového vývoje

  • Počáteční investice: Vývoj webu na míru je zpravidla mnohem dražší než využití předdefinovaných šablon. Vyšší cena reflektuje čas a odbornost potřebnou k vytvoření stránky přesně podle vašich specifikací.
  • Časová náročnost: Vývoj vyžaduje více času na realizaci. To znamená, že spuštění vašeho webu může trvat déle, což může být problematické, pokud je čas kritickým faktorem.
  • Závislost na vývojářích: Správa a aktualizace webových stránek může vyžadovat technické znalosti nebo pravidelnou spolupráci s vývojáři, což může být nejen nákladné, ale i časově náročné.

Co jsou Lera Templates

Platforma Lera Templates využívá výhody šablonových editorů a webových stránek na míru. Zároveň odstraňuje nebo minimalizuje jejich negativa. Celé řešení se více podobá spíše zakázkovým webovým stránkám. Web je vytvořený programátorem, ten ale využívá předpřipravené bloky kódu, ze kterých webové stránky sestaví. To ušetří spoustu času, ale také peněz.

Každý prvek je přitom možné libovolně upravit. Nejste závislí na tom, zda to daný editor umožňuje nebo ne. Do webu lze implementovat jakékoliv funkce a nástroje potřebujete, a to i kdykoliv v budoucnu. Je tak možné nejprve vytvořit jednoduchou prezentační webovou stránku a postupně ji rozšiřovat.

Web je zároveň perfektně optimalizovaný z pohledu responzivity a rychlosti načítání. To ovlivňuje jeho výkon ve vyhledávačích, uživatelskou zkušenost i případné skóre kvality v rámci PPC kampaní. U šablonových řešení není možné tak dobrého výkonu nikdy dosáhnout, jelikož editor zásadním způsobem zpomaluje web. Důvodem je, že backend je příliš rozsáhlý, a to z důvodu univerzálnosti řešení a implementaci všech funkcí a nástrojů editoru. Vy sice některé funkce ani nemusíte využívat, ale v pozadí vašeho webu se stejně načítají.

Důležité je také zmínit, že administrace obsahuje jednoduchý a přehledný WYSIWYG editor, pomocí kterého můžete vytvářet další stránky webu, podobně jako na Wixu. Máte zde předpřipravené šablony, které ale nemusíte vždy upravovat do požadovaného stylu. Jejich design je předdefinovaný podle celkové vizuální identity a struktury webu. To vám nejen usnadní práci, ale také pomůže zachovat konzistentní vzhled webu.

Proč jsme vytvořili Lera Templates?

Hlavním důvodem bylo nabídnout našim klientům možnost, jak získat profesionální webovou prezentaci, která je maximálně flexibilní a není tak nákladná, jako zakázkové webové stránky. Nejen, že rádi pracujeme na nových zajímavých projektech, ale také si dobře uvědomujeme, jejich omezený rozpočet.

Dosud jsme mohli nabídnout buďto velmi omezující řešení na Wixu, které sebou nese závazek pravidelných poplatků nebo poměrně nákladný vývoj webu na míru. Díky Lera Templates máme ideální řešení, které šetří čas, klientovi peníze a má téměř neomezené možnosti rozvoje, podle toho, jak se vyvíjí potřeby a cíle webu. Nestane se vám tak, že v budoucnu narazíte na limity šablonových platforem a zároveň na začátku vaší digitální cesty ušetříte velké množství prostředků, které jistě využijete jinde.

Pro koho jsou Lera Templates vhodné

Výhody tohoto řešení nejvíce ocení začínající podnikatelé a živnostníci, freelanceři, řemeslníci a podobně, kteří potřebují rychle a efektivně vytvořit online prezentaci svých produktů nebo služeb. Lera Templates mohou skvěle posloužit také širokému spektru podniků a prodejen, které chtějí využít internet k rozšíření svého dosahu, zvýšení prodejů a zlepšení komunikace se zákazníky. Jako například restaurace, bistra a kavárny nebo třeba květinářství, vzdělávací či sportovní instituce nabízející kurzy a workshopy.

Zaujaly vás Lera Templates? Napište si o nezávaznou cenovou nabídku.

Co si dál přečíst