E-shop na míru

E-shop na míru

Vytváříme velké e-shopy na míru nebo pro začínající on-line prodejce nabízíme platformu Shoptet, kterou umíme graficky upravit, abyste se odlišili od konkurence.

E-shop na míru - Lerstudio Hradec Králové, Brno, Praha

10

Let na trhu

15

Členů týmu

530

Dokončených projektů

Vlastnosti e-shopu

 

Potřebujete profesionální e-shop pro Váš byznys? Naše e-commerce řešení uspokojí i ty nejnáročnější klienty díky maximálnímu přizpůsobení Vašemu obchodnímu modelu.

Eshop, který přizpůsobíme maximálně Vašim potřebám na míru

Modulární řešení

Vaše produkty a nákupní zvyklosti zákazníků se nemusí přizpůsobovat systému. E-shop maximálně přizpůsobíme Vašim potřebám.

Programování vlastního eshopu na míru a napojení na ERP - Lerstudio Hradec Králové, Brno, Praha

Napojení na ERP

Propojíme e-shop se systémy třetích stran, na které jste zvyklí. Běžně napojujeme na Pohodu, Money, iDoklad, Vario, Helios a K2.

Eshop na míru s intuitivním administračním systémem, který nevyžaduje složité školení - Lerstudio Hradec Králové, Praha. Brno

Administrace

Ovládání e-shopu zvládne opravdu každý. Používáme platformy, které dokáže ovládat každý bez nutnosti složitého zaškolení.

Ozvěte se a my Vám vyrobíme profesionální eshop na míru - Lerstudio Praha, Brno, Hradec Králové

Servis a správa

Chceme Vám být kvalitním partnerem. Pokud potřebujete, postaráme se Vám o aktualizace, rozvoj a správu e-shopu.

Technologie

  

Nabízíme dvě platformy e-shopu - Shopware a Shoptet. Pokud teprve začínáte prodávat on-line nebo máte omezený rozpočet, doporučujeme využít platformu Shoptet. Vycházíme zde ze šablony, kterou můžeme s určitými omezeními upravovat. V případně středních a velkých e-shopů, které potřebuji speciální funkce, používáme enterprise řešení Shopware.

Eshop na míru na platformě Shopware - Lerstudio Praha, Brno, Hradec Králové
Vyrobíme profesionální eshop na míru na platformě Shoptet - Lerstudio Brno, Praha, Hradec Králové

Proč s námi

Jsme digitální a brandingová agentura s mnohaletými zkušenostmi z různých odvětví - od foodu po IT. V týmu máme 15 členů, kteří se věnují vývoji, grafice a marketingu. Díky tomu dokážeme kvalitně a rychle nakopnout Váš byznys, ať rozjíždíte startup nebo vedete zaběhnutý podnik. Držíme krok s nejnovějšími trendy a technologiemi, abychom dokázali nabídnout vždy to nejlepší řešení. Zakládáme si na dlouhodobé spolupráci a spokojenosti našich klientů. U nás se nestane, že se nedovoláte - zkuste to ;-)

Chceme být Vaším partnerem

Záleží nám na projektech, na kterých pracujeme. Pokud s klienty spolupracujeme dlouhodobě jako partneři a opora v jejich byznysu, výsledkem je skvěle odvedená práce a úspěšný projekt.

Přehledná evidence a fakturace

Každý projekt je důkladně evidován, aby časový rámec a fakturované částky byly podle dohody. Klientům vždy předkládáme podrobné rozpočty, které odpovídají odvedené práci.

Přátelská a férová komunikace

Jsme vždy upřímní a jednáme na rovinu s klienty i mezi sebou. Výsledkem je skvěle odvedená práce a úspěšné projekty. Ke všemu, co pro Vás děláme, přistupujeme tak, jako bychom to dělali sami pro sebe.

2Bminer - digitální agentura Lerstudio Hradec Králové, Praha, Brno

2Bminer

Webovky, e-shop & software pro řízení těžby

Zverimex a Já - digitální agentura Lerstudio Hradec Králové, Praha, Brno

Zverimex a Já

E-shop na shoptetu

Koulier e-shop - digitální agentura Lerstudio Hradec Králové, Praha, Brno

Koulier e-shop

E-shop na shoptetu

Matter - digitální agentura Lerstudio Hradec Králové, Praha, Brno

Matter

E-shop na míru & branding

Často se nás ptáte

V případě malého e-shopu na Shoptetu bez originální grafiky začínáme na 49 000 Kč bez DPH. V případě e-shopu na míru u platformy Shopware, startujeme na ceně 300 000 Kč bez DPH. Výsledná cena se vždy odvíjí od potřeb klienta.

Termín určuje velikost e-shopu a zvolená platforma. U základního e-shopu na Shoptetu se pohybujeme do 1 měsíce od potvrzeného zadání. Rozsáhlé e-shopy na Shopwaru trvají 4 až 6 měsíců.

E-shop na Shoptetu je bezúdržbový a tedy nám za provoz neplatíte. V případě Shopwaru je vždy servisní smlouva potřeba kvůli rozvoji a  podpoře. Máme několik servisních balíčků, které Vám rád zodpoví náš account manager.

Co si dál přečíst

Vaše digitální cesta

Chcete uspět v digitálním světě? Podívejte se, co Vás ještě může čekat.

Prohlédněte si svou cestu za úspěšnou firmou