Vývoj webových aplikací a SaaS

Vývoj webových aplikací a SaaS

Tvoříme webové aplikace od jednoduché kalkulačky, ve které si uživatel může spočítat cenu produktu, až po robustní SaaS aplikace, nebo startupy které změní svět.

Vývoj webových aplikací a SaaS - Lerstudio Hradec Králové, Brno, Praha

10

Let na trhu

15

Členů týmu

530

Dokončených projektů

Co umíme?

 

Vyvíjíme zakázkové webové aplikace na míru podle Vašich potřeb. Realizovali jsme nejrůznější startupové aplikace, vnitrofiremní systémy, on-line kalkulátory, konfigurátory, optimalizační moduly, komunikační můstky a další.

Projektujeme a vytváříme chytré webové aplikace na míru Vašim potřebám - Lerstudio Hradec Králové, Brno, Praha

Konfigurátory a kalkulačky

Pokud nabízíte produkty nebo služby, které mají mnoho variant a parametrů, ideálním řešením je webový konfigurátor. Ten snadno provede zákazníky nákupním procesem.

Programování firemních systémů na míru - Lestudio Praha, Brno, Hradec Králové

Firemní systémy

Vytváříme podnikové systémy, které zefektivní každodenní činnosti ve Vaší firmě. Docházkové systémy, informační a plánovací software.

Programování SaaS aplikace na míru - Lerstudio Hradec Králové, Brno, Praha

SaaS aplikace

Máte nápad na geniální aplikaci, za kterou lidé budou ochotni platit? Budeme pro Vás ideální partner. Vytvářeli jsme SaaS aplikace jako je Mylaw, nebo Meníčkátor.

Marketing, web na míru, grafika pro startup - Lerstudio Praha, Hradec Králové, Brno

StartUpy

Pomáháme startupům realizovat jejich vizi a proměnit dobrý nápad ve fungující business. Kromě technologického partnera Vám pomůžeme také se strategií brandu a marketingu.

Technologie

  

Webové aplikace vyvíjíme na technologiích PHP, Laravel, NodeJS, React a VueJS. Architekturu volíme dle velikosti a potřeb projektu. Nebojíme sáhnout také po cloudovém řešení.

V Lerstudiu programujeme profesionální stránky na míru v PHP
V Lerstudiu programujeme ve frameworku Laravel, ve kterém je naprogramovaná i administrace pro webové stránky na míru - Hradec Králové, Praha, Brno

Webové servery realizujeme pomocí NodeJS

Pro aplikace a webové stránky na míru využíváme React - Lerstudio Praha, Hradec Králové, Brno

Pro aplikace a webové stránky na míru využíváme React - Lerstudio Praha, Hradec Králové, Brno

Proč s námi

Jsme digitální a brandingová agentura s mnohaletými zkušenostmi z různých odvětví - od foodu po IT. V týmu máme 15 členů, kteří se věnují vývoji, grafice a marketingu. Díky tomu dokážeme kvalitně a rychle vytvořit webové aplikace na míru, ať rozjíždíte startup nebo vedete zaběhnutý podnik. Držíme krok s nejnovějšími trendy a technologiemi, abychom dokázali nabídnout vždy to nejlepší řešení. Zakládáme si na dlouhodobé spolupráci a spokojenosti našich klientů. U nás se nestane, že se nedovoláte - zkuste to ;-)

Chceme být Vaším partnerem

Záleží nám na projektech, na kterých pracujeme. Pokud s klienty spolupracujeme dlouhodobě jako partneři a opora v jejich byznysu, výsledkem je skvěle odvedená práce a úspěšný projekt.

Přehledná evidence a fakturace

Každý projekt je důkladně evidován, aby časový rámec a fakturované částky byly podle dohody. Klientům vždy předkládáme podrobné rozpočty, které odpovídají odvedené práci.

Přátelská a férová komunikace

Jsme vždy upřímní a jednáme na rovinu s klienty i mezi sebou. Výsledkem je skvěle odvedená práce a úspěšné projekty. Ke všemu, co pro Vás děláme, přistupujeme tak, jako bychom to dělali sami pro sebe.

2Bminer - digitální agentura Lerstudio Hradec Králové, Praha, Brno

2Bminer

Webovky, e-shop & software pro řízení těžby

Mylaw - digitální agentura Lerstudio Hradec Králové, Praha, Brno

Mylaw

Najít právníka nebylo nikdy jednodušší

Meníčkátor - digitální agentura Lerstudio Hradec Králové, Praha, Brno

Meníčkátor

Revoluční aplikace pro restaurace

Bruno Paul - digitální agentura Lerstudio Hradec Králové, Praha, Brno

Bruno Paul

Ultimátní konfigurátor, web & brand

Často se nás ptáte

Spolehlivou a užitečnou aplikaci dělá jeho údržba. Tento fakt není dobré podceňovat, a proto nabízíme každému klientovi dlouhodobý servis (SLA), kdy provádíme pravidelnou údržbu a přicházíme s vylepšeními, abyste se mohli na systém spolehnout. Samozřejmostí je monitoring výpadků. Pokud je potřeba, máte možnost technické podpory pro své zaměstnance.

To je velice individuální. Nejčastěji tvoříme aplikace od nuly, ale v některých startupech jsme jako součást většího týmu. Dokážeme se tedy postarat o některé části, nebo celou aplikaci. 

Obecně lze vývoj webové aplikaci rozdělit do těchto bloků: Produktový design z hlediska UX / Zadávací technická dokumentace / Design / Frontend / Backend & API .

Ano, ale pouze po předchozí analýze řešení a pokud je aplikace psaná v technologiích, které nabízíme.

Tento dotaz pokládají klienti, kteří se bohužel spálili u konkurence. Pokud byste přece jenom u nás nebyli spokojeni s výsledkem nebo průběhem práce, můžete kdykoli odejít a vytvořený projekt je Vaším majetkem.

Co si dál přečíst

Vaše digitální cesta

Chcete uspět v digitálním světě? Podívejte se, co Vás ještě může čekat.

Prohlédněte si svou cestu za úspěšnou firmou