Audit a optimalizace webu

Audit a optimalizace webu

Pokud Váš web nedosahuje takových výsledků, jakých by měl nebo se jeho výkonnost snížila, může to mít mnoho důvodů. Audit webu příčinu odhalí.

Audit a optimalizace webu - Lerstudio Hradec Králové, Brno, Praha

10

Let na trhu

15

Členů týmu

530

Dokončených projektů

Co umíme?

 

Klesá Vám návštěvnost webových stránek nebo počet objednávek? Technologie, trendy i nákupní chování zákazníků se neustále vyvíjí a mění. Pomocí analýzy webu, dokážeme odhalit možné příčiny, které ohrožují Váš byznys. Pokud nebude web správně nastavený a optimalizovaný, Vaši zákazníci přejdou na konkurenční webové stránky ještě, než si cokoli prohlédnou nebo přečtou.

Zlepšení ovládání webových stránek uživatelům - Profesionální UX analýza od Lerstudio Hradec Králové, Praha, Brno

UX design

Odhalíme chyby, proč z Vašeho webu lidé odcházejí, aniž by dokončili objednávku nebo vyplnili poptávkový formulář. Klíčové je, aby každý prvek co nejlépe plnil svůj účel a funkci.

Zlepšení ovládání webových stránek uživatelům - Profesionální UX analýza od Lerstudio Hradec Králové, Praha, Brno

UI design

Prvky na webu musí být nejen na 100% funkční, ale jejich design musí jasně komunikovat účel a funkci. Pohyb návštěvníků na webu musí být jednoduchý, intuitivní a směřovat k cíli.

Profesionální technická analýza od Lerstudia z Prahy, Hradce Králové, Brna

Technická analýza

Veškerá snaha, vyladěná grafika a texty budou k ničemu, pokud se webové stránky nebudou načítat rychle a správně na všech zařízeních. Odhalíme technické nedostatky Vašeho webu.

Profesionální SEO analýza od Lerstudia, která pomůže dostat váš web na přední pozice internetových vyhledávačů

SEO audit

Zjistíme, jak si vedete ve výsledcích vyhledávání, jak je na tom vaše konkurence a doporučíme postup pro vylepšení, aby se Váš web zobrazoval ve vyhledávačích co nejlépe.

Jak poznám, že potřebuji audit?

  

Důvodů, proč je audit webu potřeba, může být hned několik. Například: web není vidět na Googlu/Seznamu, často Vám volají zákazníci, že jim nejde dokončit objednávka, případně dlouho čekáte na načtení webu nebo se špatně ovládá na telefonu. Problémy ve funkčnosti, na které narazíte nebo Vás na ně upozorňují zákazníci jsou ale pouze zlomkem toho, co odradí potencionální zákazníky od dokončení akce na Vašem webu. Naprostá většina návštěvníku, pokud narazí na první problém, jednoduše odejde ke konkurenci.

Proč s námi

Jsme digitální a brandingová agentura s mnohaletými zkušenostmi z různých odvětví - od foodu po IT. V týmu máme 15 členů, kteří se věnují vývoji, grafice a marketingu. Díky tomu dokážeme kvalitně a rychle nakopnout Váš byznys, ať rozjíždíte startup nebo vedete zaběhnutý podnik. Držíme krok s nejnovějšími trendy a technologiemi, abychom dokázali nabídnout vždy to nejlepší řešení. Zakládáme si na dlouhodobé spolupráci a spokojenosti našich klientů. U nás se nestane, že se nedovoláte - zkuste to ;-)

Chceme být Vaším partnerem

Záleží nám na projektech, na kterých pracujeme. Pokud s klienty spolupracujeme dlouhodobě jako partneři a opora v jejich byznysu, výsledkem je skvěle odvedená práce a úspěšný projekt.

Přehledná evidence a fakturace

Každý projekt je důkladně evidován, aby časový rámec a fakturované částky byly podle dohody. Klientům vždy předkládáme podrobné rozpočty, které odpovídají odvedené práci.

Přátelská a férová komunikace

Jsme vždy upřímní a jednáme na rovinu s klienty i mezi sebou. Výsledkem je skvěle odvedená práce a úspěšné projekty. Ke všemu, co pro Vás děláme, přistupujeme tak, jako bychom to dělali sami pro sebe.

2Bminer - digitální agentura Lerstudio Hradec Králové, Praha, Brno

2Bminer

Webovky, e-shop & software pro řízení těžby

Mylaw - digitální agentura Lerstudio Hradec Králové, Praha, Brno

Mylaw

Najít právníka nebylo nikdy jednodušší

Pinelli Hotels - digitální agentura Lerstudio Hradec Králové, Praha, Brno

Pinelli Hotels

Účinný marketing & web

Car For Friend - digitální agentura Lerstudio Hradec Králové, Praha, Brno

Car For Friend

Mezinárodní marketing & web

Často se nás ptáte

Na webu uděláme komplexní analýzu, která odhalí potencionální problémy způsobující špatné zobrazování ve vyhledávačích, vysoké procento opuštění webu bez objednávky a podobně. Výsledkem je dokument, který slouží jako recept pro zlepšení vašeho webu.

Ideální variantou je komplexní analýza všech parametrů, nicméně audit webu lze rozdělit a udělat pouze část. Pokud se například Váš web zobrazuje dobře ve vyhledávání, ale špatně se načítá, stačí udělat pouze audit a optimalizaci technologických parametrů.

V případě, že máte webové stránky vytvořené jiným dodavatelem, uděláme Vám nezávislý audit a navrhneme doporučení. Následnou optimalizaci a úpravu webu již budete muset řešit s tvůrcem webu případně jiným programátorem, který bude schopen tyto úpravy provést.

Cena auditu webu se odvíjí od jeho rozsahu, zda se jedná pouze o určitou část nebo o komplexní analýzu. Následná cena optimalizace poté vychází z výsledků auditu a tedy zjištění, náročnosti prací.

Pokud chcete znát odborný názor na stav Vašeho webu, kontaktujte nás.

Co si dál přečíst

Vaše digitální cesta

Chcete uspět v digitálním světě? Podívejte se, co Vás ještě může čekat.

Prohlédněte si svou cestu za úspěšnou firmou