Jakub Misík

Webové stránky na míru

Jakub Misík

Profesionální fotograf Jakub Misík svěřil redesign svých webových stránek kompletně do našich rukou. Kromě modernizace designu jsme připravili celý obsah webu a to s důrazem na optimalizaci pro vyhledávače. Hlavním cílem bylo vytvoření moderní webové prezentace a zlepšení pozice ve vyhledávání. Zároveň je součástí webu klientská zóna, kde zákazníci najdou po zadání svých přístupových údajů fotografie z posledního focení. 

Web je vystavěný na naší nové platformě Lera templates, která kombinuje výhody šablonových řešení s neomezenou možností úprav na míru. Díky tomuto řešení má klient možnost přidávat a upravovat web pomocí přednastavených šablon, zároveň je ale možné tyto šablony i celý web upravit podle aktuálních i budoucích potřeb.

  • Redesign webových stránek
  • CMS Lera templates na míru
  • Copywriting a SEO

#redesign #web #CMSleratemplates #copywriting #SEO

Webové stránky pro fotografa

Osobní značka

Fotograf Jakub Misík nenabízí pouze focení jako takové, ale také své profesionální schopnosti a zkušenosti. Jeho brand tak tvoří jeho jméno a tvář. 

Webové stránky jsme proto navrhovali tak, aby komunikovali především osobitost klienta a návštěvníci získali nejen potřebné informace o nabízených službách, ale udělali si také představu o tom, kdo se jim bude věnovat a jaké má reference. 

Webové stránky na míru

Zlepšení pozice ve vyhledávačích

Jedním z hlavních cílů bylo také zlepšit pozice webových stránek ve výsledcích vyhledávání, především na Googlu. Proto jsme služby rozdělili do několika podstránek na základě analýzy klíčových slov souvisejících s fotografováním. Stejně tak důležité bylo cílení na lokalitu, přestože klient poskytuje služby po celé České republice, chce být dohledatelný především v okolí svého foto ateliéru. Pokud tedy budete hledat například svatebního fotografa v Hradci Králové, webové stránky Jakuba Misíka jistě najdete na první stránce výsledků vyhledávání.

Klientská zóna

Pro fotografické služby je specifické to, že si zákazníci po focení vybírají z velkého množství vytvořených snímků ty, které se jim nejvíce líbí. Tyto fotografie se následně doupraví a odevzdají v plné kvalitě.

Proto jsme vytvořili v rámci webu klientskou zónu, díky které toto může probíhat snadno a rychle přímo na webových stránkách. Bez nutnosti využívání cloudových uložišť, posílání e-mailem nebo předávání na flash disku. 

Redesign webu s klientskou zónou

Další reference

Gala - digitální agentura Lerstudio Hradec Králové, Praha, Brno

Gala

Webové stránky na Wixu

Čokoládovna Carla - digitální agentura Lerstudio Hradec Králové, Praha, Brno

Čokoládovna Carla

Redesign webových stránek

NTC - České stavební stroje - digitální agentura Lerstudio Hradec Králové, Praha, Brno

NTC - České stavební stroje

Webové stránky a propagační materiály

Veteráni na Truc - digitální agentura Lerstudio Hradec Králové, Praha, Brno

Veteráni na Truc

Redesign webu a brandu