Kampus Bistro

Vizuální identita, redesign webu, tiskoviny

Kampus Bistro

Pro Kampus jsme realizovali kompletní korporátní identitu, redesign webových stránek a zároveň všechny potřebné propagační materiály - polep vozidla, letáčky, plakáty, jídelní lístek a příspěvky na sociální sítě.

  • Vizuální identita
  • Propagační materiály, tiskoviny, polepy
  • Redesign webových stránek

#logo #tiskoviny #polep #propagace #design #web

Vše pod jednou střechou

Kampus není pouze jeden, jedná se o několik provozoven v areálu Univerzity Hradce Králové, které se starají o pravidelný přísun energie a zábavy nejen studentům na UHK. Kampus Bistro a Kampus Bufet vám nabídnou kvalitní jídlo během celého dne a pokud chcete jejich kulinářské umění také na firemní nebo soukromé akci, připraví vám catering na míru. Jedno mají ale všechny podniky společné, a tím je, tedy kromě skvělého jídla, firemní identita, která vše propojuje. 

Základním požadavkem při tvorbě nového loga proto byla jeho univerzálnost. Navrhli jsme také další vizuální prvky, které prezentují společnost napříč on-line i off-line komunikací. Od tiskovin, přes polep vozidel, webové stránky až po sociální sítě. Díky tomu, že se o prezentaci značky staráme dlouhodobě, již od vytvoření loga, můžeme držet vizuální komunikaci jednotnou.


Tiskoviny

Tvorba logaWebové stránky

Hlavním cílem webových stránek bylo vytvořit moderní online prezentaci a místo, kde najdou zákazníci všechny potřebné informace. Zároveň v případě Kampus Cateringu, který slouží pro nabídku cateringových služeb a sbírání poptávek, jsme vytvořili doplňkové landing pages pro jednotlivé možnosti cateringu, abychom získali větší dosah v organickém vyhledávání.

Napojení na Meníčkátor

Do webu jsme implementovali nástroj Meníčkátor pro vytváření a sdílení denní nabídky. Menu je snadné nejen vytvořit, ale také upravovat, tisknout v předpřipraveném designu nebo sdílet na sociální sítě. Aplikace je dílem našeho studia a vyzkoušet si ji můžete zdarma.

Další reference

Tiskárna Aledeto - digitální agentura Lerstudio Hradec Králové, Praha, Brno

Tiskárna Aledeto

Tvorba webu & vizuálů produktů

Agentura Start - digitální agentura Lerstudio Hradec Králové, Praha, Brno

Agentura Start

Redesign webu a brandu

Gala - digitální agentura Lerstudio Hradec Králové, Praha, Brno

Gala

Webové stránky na Wixu

Jakub Misík - digitální agentura Lerstudio Hradec Králové, Praha, Brno

Jakub Misík

Webové stránky na míru