2Bminer

Webovky, e-shop & marketing

2Bminer

Společnost 2Bminer zajišťuje prodej, provoz a servis strojů pro těžbu kryptoměn. Byli jsme osloveni, abychom přišli s řešením, jak zvýšit počet generovaných poptávek z webových stránek. Navrhli jsme komplexní strategii, která nebyla jenom o hezkých webovkách.

  • Webové stránky s originální grafikou na platformě Lera CMS.
  • Vývoj klientské zóny, ve které uživatel spravuje své těžební stroje.
  • Výkonnostní marketing cílený na nové klienty.

#webdesign #leracms #marketing #ppc #nodejs #nestjs #typescript

Začátek spolupráce

Provedli jsme audit webových stránek a pozice značky na internetu. Důvěra kolem těžby kryptoměn je hodně nalomená kvůli velkému množství falešných webů a podvodným praktikám. Zjistili jsme, že současná webová prezentace nepůsobí důvěryhodně a opírá se hlavně o články, které o 2Bmineru píší různá média. Navrhli jsme tedy komplexní refresh brandu a všech on-line nástrojů.

Vizuální identita

Jako signature vizuály jsme použili tónované fotografie, které jsou doplněné o prvky s tematikou těžby kryptoměn. Můžeme tak vidět těžební stroje nebo sochu s Bitcoin brýlemi. Žlutá barva byla již definovaná a nám se do problematiky těžby kryptoměn hodí, protože Bitcoinu se říká - digitální zlato.

Vytvořili jsme unikátní grafické vizuály 2Bminer. Grafické studio Ler.
Signature vizuály 2Bminer.

Webové stránky na míru

Už od začátku jsme věděli, že se musíme zaměřit na budování důvěry ve značku. 2Bminer je na trhu teprve několik let a velkou část svého byznysu provozuje v zahraničí a to kvůli výhodnějším podmínkám pro své klienty. Celou koncepci webu jsme tedy stavěli tak, aby graficky působila sebevědomě a uživatel našel všechny odpovědi na své otázky. Naprostá transparentnost, to je základní kámen komunikace nového webu.

Tvorba webových stránek pro těžbu kryptoměn 2Bminer. Digitální agentura Ler studio. Tvorba webu.

Na stránkách najdou uživatelé všechny potřebné informace o strojích, rozmístění hostingových center a také informace o tom, jak celý 2Bminer funguje.

Tvorba webových stránek 2Bminer. Ler studio Hradec Králové, Brno, Praha.
Tvorba webových stránek 2Bminer. Ler studio Hradec Králové, Brno, Praha.

Unikátní e-shop

Jedinečnou sekcí na webu je e-shop, kdy si můžete rovnou zakoupit libovolný počet těžebních strojů. Celé řešení je ale trochu jiné, než jsme zvyklí ze standardních e-shopů. Zde je potřeba, aby uživatel podepsal potřebné dokumenty a se strojem nakoupil také elektřinu. Pro podpis dokumentů jsme integrovali aplikaci Signi. Celý proces je jednoduchý a zvládne ho každý z pohodlí domova. Součástí systému jsou také věrnostní a obchodní kódy, které může uživatel uplatnit při nákupu.

Unikátní e-shop na míru pro 2Bminer. Konfigurátor a e-shop v jednom. E-shopy na zakázku Ler studio.

.

Jazyková výzva

Aby toho nebylo málo, museli jsme celý web připravit do arabštiny, která se ale čte zprava doleva. Pro tento účel jsme využili překladatelské centrum a určitou vývojářskou metodu, která nám to umožnila.

Tvorba webových stránek do arabštiny. Ler studio.

 

Online marketing

Navrhli jsme komplexní marketingovou strategii, která zahrnovala obsahový marketing, výkonnostní marketing a optimalizaci webových stránek pro lepší umístění ve vyhledávačích.

Vytvořili jsme kvalitní obsah webových stránek s důrazem na relevantní klíčová slova a preference cílové skupiny, abychom získávali organickou návštěvnost. Díky tomu se nám povedlo během 3 měsíců dostat webové stránky na první pozice ve vyhledávačích. Pro rychlejší získání návštěvnosti a poptávek jsme se zaměřili hned po spuštění webu na výkonnostní marketing pomocí Google Ads a Sklik. 

Online marketing pro 2Bminer - marketingová a digitální agentura Ler studio.

1980 %

Nárust organické návštěvnosti

1

Pozice ve vyhledávání na vybraná klíčová slova

2 měsíce

Tak dlouho nám stačilo, aby se klientovi vrátila investice.

Co říká klient

“Do spolupráce s Lerem jsme šli s tím, že potřebujeme zvýšit povědomí o naší firmě na internetu. Navrhli zajímavé řešení webu a když jsme si jejich schopnosti ověřili, rozjeli jsme další aktivity. Nejvíce si ceníme jejich přístupu a inovací, se kterými přichází.”

Jakub Hlavenka | jednatel

Další reference

Gala - digitální agentura Lerstudio Hradec Králové, Praha, Brno

Gala

Webové stránky na Wixu

Jakub Misík - digitální agentura Lerstudio Hradec Králové, Praha, Brno

Jakub Misík

Webové stránky na míru

Čokoládovna Carla - digitální agentura Lerstudio Hradec Králové, Praha, Brno

Čokoládovna Carla

Redesign webových stránek

Hotel U Královny Elišky - digitální agentura Lerstudio Hradec Králové, Praha, Brno

Hotel U Královny Elišky

Online marketing