Vývoj webových aplikací

Vývoj webových aplikací

Vývoj webových aplikací se provádí vždy na míru danému projektu. Vše se odvíjí od toho, co by měla aplikace umět. Položte si základní otázku. Proč aplikaci potřebujete a čeho chcete docílit?

Vývoj webových aplikací

Vše se odvíjí od toho, co by měla aplikace umět. Během této prvotní fáze je nutné myslet hlavně na cíle projektu. Položte si základní otázku. Proč aplikaci potřebujete a čeho chcete docílit? Podle rozsahu a složitosti funkcí se vybírá vhodná technologie a určuje časová náročnost vývoje.

Před samotným programováním se navrhuje design aplikace a její architektura. Určíme si, jak bude aplikace vypadat a fungovat. Když v tom máme jasno, vývojáři se můžou pustit do práce. 

Jaké jsou klíčové vlastnosti našich webových aplikací na míru od Lerstudia z Brna, Prahy a Hradce Králové?

Klíčové vlastnosti webových aplikací

Spolehlivost

U webových aplikací je spolehlivost základním kamenem. V případě, kdy systém padá a nefunguje, uživatelé s ním neradi pracují a aplikace Vám především škodí, místo toho, aby pomáhala. Proto naše aplikace důkladně testujeme před samotným ostrým provozem a využíváme ověřené hostingové společnosti.

Bezpečnost

V dnešní digitální době, kdy jsou firemní údaje velmi cenným artiklem, je potřeba zabránit úniku dat. Vždy tedy hledáme řešení, která nebudou brzdit práci Vašim lidem, ale zároveň zaručí bezpečí citlivých dat.

UX a UI design

Každou webovou aplikaci navrhuje zkušený grafický tým, který se soustředí na logiku celého systému, aby zaručil pohodlné a racionální ovládání. Tím zaručí přehlednost i v případě, kdy se časem celý systém rozroste. Díky tomu není potřeba zdlouhavých školení a zaměstnanci se s novým systémem naučí pracovat mnohem rychleji. To Vám šetří čas i peníze.

Škálovatelnost a rozvoj

Všechny webové aplikace vyvíjíme tak, aby se mohly přizpůsobovat Vašemu růstu. Není problém je měnit, přidávat nové funkce a upravovat dle Vašich potřeb.

Správa a servis

Spolehlivou a užitečnou dělá aplikaci její údržba. Tento fakt není dobré podceňovat, a proto nabízíme každému klientovi dlouhodobý servis, kdy provádíme pravidelnou údržbu a přicházíme s vylepšeními, abyste se mohli na systém spolehnout. Pokud je potřeba, máte možnost technické podpory pro své zaměstnance.

Cena webových aplikací

Z důvodu různorodosti a velikosti každé aplikace je potřeba nejprve vypracovat analýzu, ze které nám vyjde soupis všech funkcí a podklady pro přesnou kalkulaci. Nechte si od nás vypracovat návrh řešení a cenový odhad.

Potřebujete vlastní webovou aplikaci?

Co si dál přečíst