Pobočka Ler studio v Brně

Pobočka Ler studio v Brně

Jste z Brna nebo okolí? Potřebujete vytvořit brand od nuly, chcete web na klíč nebo Vás zajímá posouvání Vaší značky ve vyhledávačích? Od března 2021 se s našimi klienty můžeme setkat osobně nejen v Hradci Králové, ale i v Brně na adrese Jana Babáka 2733/11, 612 00 Brno-Královo Pole.

Pobočka Ler studio v Brně

Hey-ho, jestli to ještě nevíte, minulý rok se náš tým rozšířil nejen ve smyslu počtů lidí, ale také teritoriálně. Od března 2021 se s našimi klienty můžeme setkat osobně nejen v Hradci Králové, ale i v Brně na adrese Jana Babáka 2733/11, 612 00 Brno-Královo Pole.

Jste z Brna nebo okolí? Potřebujete vytvořit brand od nuly, chcete web na klíč nebo Vás zajímá posouvání Vaší značky ve vyhledávačích? Všechny Vaše návrhy si vyslechne náš Account manažer Adam Ryba, který Vás přivítá na pobočce Ler studia v Brně. S Adamem se domluvíte jak česky, tak anglicky, jelikož má velkou zkušenost s řízením zahraničních projektů.

Za rok v Brně vznikly následující projekty: Babolat, Výměnik, cff.com, Epsilon DSAppblock a na řadě je spousta dalších.

Takže, pokud se s naší pobočkou v Brně spojíte, spolu s celým týmem odborníků vymyslíme ideální řešení pro Váš projekt, na kterém pak společně zapracujeme jako jediný a nerozdělitelný tým.

A proto...
Welcome to Brno.
A trvalé:
Welcome to Ler studio.

Babák office Ler digital studio

 

Rezervujte si schůzku a navštivte nás

Co si dál přečíst