Nová éra Ler studia a digitálních služeb

Nová éra Ler studia a digitálních služeb

Chceme být lepší, větší a komplexnější. Proto vítáme v Leru strategické investory Olgu, Jáchyma a Vojtu. Digitál je na vzestupu již dlouhou dobu a pandemie Covid tento trend výrazně zrychlila. Tuto příležitost chceme využít jak to jenom lze, ale skvělý tým nestačí. Je potřeba kapitál a také networking.

Nová éra Ler studia a digitálních služeb

Nebýt v dnešní době na internetu je pro většinu firem počátek stagnace, odlivu zákazníků a úpadku. Na internetu se nakupuje vše, zboží i služby. Pokud firmy nezačnou včas pracovat na digitální transformaci, může se stát, že už nebude cesty zpět. Digitál je na vzestupu již dlouhou dobu a pandemie Covid tento trend výrazně akcelerovala. 

To hlavní, co se mění, jsou nástroje komunikace se zákazníky a jejich požadavky. Udržet krok s měnící se dobou a zaujmout potenciální zákazníky v online prostředí je mnohem náročnější a nákladnější než dříve. Klíčem k úspěchu je komplexnost. Propojení strategického poradenství, technologií, marketingu a kreativity.

Proto nastal čas na změnu také u nás. S příchodem nové éry Ler studia jsme rozšířili náš tým specialistů a uzavřeli partnerství s investory. Zároveň jsme se rozhodli podílem ve společnosti odměnit ty, kteří stáli u počátku a bez kterých bychom nebyli tam, kde jsme.

Koho jsme ocenili za budování Ler studia

Daniel Benda - Hlavní vývojář, jehož programátorská kouzla a neustálá touha po rozvoji udržují technologii Leru na skvělé úrovni. 

Bára Pokorná - Grafička, která nejen odvádí skvělou práci, ale také dlouhodobě pečuje o firemní kulturu. 

Kdo se stal našim novým partnerem?

Mgr. Jáchym Petřík – V roce 2017 spoluzaložil advokátní a poradenskou společnost ARROWS, jeden z nejrychleji rostoucích poradenských brandů v rámci ČR. Zároveň má za sebou projekty jako je LUSQ, Leeaf, AfterGo nebo nDot.

Mgr. Vojtěch Sucharda – V roce 2017 také spoluzaložil advokátní a poradenskou společnost ARROWS, jeden z nejrychleji rostoucích poradenských brandů v rámci ČR. Zároveň má za sebou projekty jako je LUSQ, Leeaf, AfterGo nebo nDot.

Olga Chabr Grillová – Česká podnikatelka a developerka. Pohybuje se v oblasti hotelnictví a realit, podniká však také v lesnictví a v dalších oblastech. Působí v řadě společností, do kterých investuje. Nejvíce je slyšet o startupu Leeaf a developerské společnosti Empirent.

 

„S Jáchymem a Vojtou pracujeme na řadě startupů již několik let a oni hledali digitálku, do které by mohli investovat. Zároveň já ten rok chtěl naakcelerovat celý Ler, aby byl jednou z největších digitálek ve východních Čechách. Krásně nám to lego do sebe zapadlo.“

Tomáš Zadák, CEO

Proč nám důvěřují?

Za poslední rok se náš tým a počet realizovaných projektů téměř zdvojnásobil. Rok 2021 jsme zakončili s celkovým obratem 10 milionů korun a během dalších let plánujeme dosahovat stabilního růstu o 20-30 % ročně.

Díky dlouholetým zkušenostem a kvalitně odvedené práci máme spoustu spokojených klientů, kteří nás dále doporučují. Zároveň s některými klienty, včetně našich investorů, spolupracujeme dlouhodobě jako jejich opora v byznysu a to je hlavní cesta, kterou se nyní chceme vydat.

Jaké změny připravujeme

Záleží nám na projektech, na kterých pracujeme, takže pokud nejsou úspěšné, znamená to neúspěch i pro nás. Proto připravujeme restrukturalizaci a doplnění našich služeb s důrazem na strategické plánování. Budeme poskytovat komplexnější služby upravené na míru aktuálním potřebám a možnostem klientů společně s plánem rozvoje celého projektu.

Dále pracujeme na nové verzi CMS Lera, která nově využívá moderní platformu Laravel Nova. Díky tomu bude Lera rychlejší, jednodušší a celkově flexibilnější administrační rozhraní. Nový web Ler studia je první z naší dílny, který využívá tuto technologii. Zároveň zpřístupníme svým klientům demo Lery, kde si budou moci vyzkoušet ovládání a správu webu.

Chystáme toho ještě mnohem víc, ale o tom později. Máte se na co těšit! 

Hledáte spolehlivého parťáka?

Co si dál přečíst