Náš CEO Tomáš hostem podcastu Design do uší

Náš CEO Tomáš hostem podcastu Design do uší

V dnešní době, kdy je trh velice konkurenční, je branding silnou zbraní, která umožňuje firmám vyniknout a odlišit se. O tom, co je důležité v rámci vizuální identity nebo na co si dát pozor při rebrandingu, se rozpovídal náš CEO Tomáš v podcastu Design do uší od CZECHDESIGNu. Dozvíte se také spoustu informací ze zákulisí Ler.studia, o našich úspěších i přešlapech.

Náš CEO Tomáš hostem podcastu Design do uší

Tomáš Zadák (CEO Leru)

Tomáš Zadák je grafický designér a podnikatel původem z Hradce Králové. Na střední technické škole začal pracovat na drobných grafických projektech pro menší podnikatele. Po škole se jako interní grafik ve společnosti Playman podílel i na tvorbě tiskovin pro známé herní tituly jako Far Cry, Assassin’s Creed nebo Dead Island. Poté založil studio Ler, které se vyvinulo v komplexní boutique agenturu nabízející grafiku, marketing a vývoj.

V Ler jsme fér

Tomáš Zadák a jeho tým studia Ler stojí za brandingem řady značek a institucí. Pracují například pro pivovar Clock, čokoládovnu Carla, Univerzitu Hradec Králové nebo Opočenskou zmrzlinu. V podcastu Design do uší otevřeně promluvil o nedávné „kauze“ nelicencovaného písma, které použili v identitě Vlastivědného muzea Olomouc (VMO). „Bylo to velké nedorozumnění. Situaci jsme začali okamžitě řešit,“

Více se dozvíte v podcastu, který najdete na Spotify a dalších podcastových platformách nebo na webových stránkách czechdesign.cz.

Zdroj: czechdesign.cz

Co si dál přečíst