Zakázkové webové aplikace

a CRM

Každá společnost se v určité době dostane do situace, kdy potřebuje ať už určitou část, nebo celou společnost, řídit efektivním systémem. V této situaci přichází na řadu buď hotové řešení, nebo vývoj vlastní webové aplikace.

Zakázkové webové aplikace a CRM

Hlavní vlastnosti

Ověřené moderní technologie

Neustále sledujeme novinky a zkoušíme nové technologie. Pokud mají přínos pro naše systémy, snažíme se je aplikovat. Díky tomu jsme efektivnější a máme řešení i pro nově vznikající obory.

Spolehlivost

U firemních systémů je spolehlivost základním kamenem. V případě, kdy systém padá a nefunguje, zaměstnanci s ním neradi pracují a systém Vám především škodí, místo toho, aby pomáhal. Proto naše systémy důkladně testujeme před samotným ostrým provozem.

Bezpečnost

V dnešní digitální době, kdy jsou firemní údaje velmi cenným artiklem, je potřeba zabránit úniku dat. Vždy tedy hledáme řešení, které nebude brzdit práci Vašim lidem, ale zároveň zaručí bezpečí citlivých dat.

Hardware

Všechna řešení mohou být vyvíjena, jak pro stolní počítače, tak pro mobilní či tabletová zařízení.

Design a UI

Každý systém navrhuje zkušený grafický tým, který se soustředí na logiku celého systému, aby zaručil pohodlné a racionální ovládání. Tím zaručí přehlednost i v případě, kdy se časem celý systém rozroste. Díky tomu není potřeba zdlouhavých školení a zaměstnanci se s novým systémem naučí pracovat mnohem rychleji. To Vám šetří čas i peníze.

Škálovatelnost

Systém se bude přizpůsobovat Vašemu růstu. Není problém jej měnit, přidávat nové funkce a upravovat dle Vašich potřeb.

 

Jaké systémy vyvíjíme

CRM systémy

CRM systémy mimo komunikace na zakázkách nabízejí například ukládání informací o klientech a obchodních případech. Pokud jste nároční, rádi byste kvalitně řídili veškeré obchodní procesy přesně dle svých představ, doporučujeme právě toto řešení.

Informační portály CMS

CMS jsou ideálním řešením v případě, kdy chcete prezentovat rozsáhlý text či specifické informace. Hodí se nejen pro obsah, který zákazníkům nabídnete zdarma, ale i pro ten placený.

Organizace lidí

Jak organizujete personál ve své firmě? Pomocí internetových technologií jde vše snáz, mimo jiné tento postup se stal nezbytnou součástí a nutností. Vytvoříme pro Vás takový systém, který se Vám přizpůsobí a pomocí něhož bude hračka zodpovědně přidělovat práci. Nemusíte rozdělovat interní či externí pracovníky, vše je přítomno v jednom systému.

Databáze

Nezbytná část, pro ty, kteří musejí udržet spoustu dat a chtějí je mít k dispozici odkudkoliv, ať už z kanceláře či na cestách. Vytvoříme Vám specializované databáze dostupné na webu či v mobilu. Vše s kvalitním zabezpečením, rychlým přístupem. Kromě toho je možné databázi napojit na další používané systémy.

ERP systémy

ERP systém (Enterprise Resource Planning) je podnikový informační systém pro automatizaci plánování a účetnictví, kontrolu a analýzu všech klíčových podnikových procesů a řešení obchodních problémů v rámci celé organizace.

Správa zakázek

Mít vše uspořádáno a na jednom místě, tak by to mělo vypadat. V poptávkách, nabídkách, objednávkách, dodacích a předávacích protokolech, je potřeba mít ve všem pořádek a řád. A navíc, pokud chcete mít všechny potřebné informace k zakázkám přístupné přes internet, nebo v mobilu, je potřeba najít optimální řešení. Nechte nám zanalyzovat interní procesy a navrhnout Vám kvalitní řešení.

B2B/B2C portály

Vytvoření moderního prostředí webového a mobilního portálu, kde zákazníci, partneři či dealeři najdou všechny potřebné informace je základ úspěchu. Obchodní partneři se mohou přihlásit a nakupovat za vlastní velkoobchodní ceny. Snadno si stáhnou své doklady a prohlédnou nabídky.

Objednávkové systémy

Jak Vám může stoupnout počet zakázek? Jak usnadnit zákazníkům provedení transakce, ať už jsou kdekoliv? Máte možnost nabídnout zákazníkům objednat si služby či zboží přes internet či mobil? Víte, že mobilní objednávky dnes dosahují až okolo 50 % objemu nákupů! Investujte do objednávkového systému a zefektivněte spolupráci se svými zákazníky.

Ostatní

Potřebujete navrhnout unikátní systém? Věříme, že Vám dokážeme pomoci. Domluvte si s námi schůzku a probereme Vše v klidu u kávy.

 

Proces vývoje

A jak to u nás probíhá? Každý klient má své individuální potřeby a my se jim snažíme přizpůsobit:

První setkání

Sejdeme se a vyslechneme si požadavky, jak má systém vypadat. Přesně si určíme časový a finanční rámec projektu a představíme Vám, jak bude celá realizace probíhat.

Analýza a projekce

Než začneme cokoliv programovat, provádíme detailní procesní analýzu prostředí, tedy zejména podniku a jeho okolí. Jakmile poznáme firemní prostředí, navrhneme dokonalé řešení přesně pro Vaši společnost.

Wireframe

prototypování – Pomocí wireframů rozvrhneme rozložení jednotlivých elementů (UI). Díky tomu můžeme snadno otestovat ovládání systému a provádět případné změny. Tato fáze je velmi důležitá a díky tomu jsme schopni předcházet nákladnějším úpravám v již hotovém systému.

Design

Grafik navrhne dle wireframů a požadavků design budoucího systému.

Kódování a vývoj

Hotový a schválený design je nyní potřeba převést do řeči, které internetové prohlížeče rozumějí. Celý systém se dle projektové dokumentace naprogramuje a předá k testování.

Testování a optimalizace

Systém se nachází v demo verzi, která běží na našem hostingu. Společně systém otestujeme na všech zařízeních a v provozu. Provedeme případné úpravy a optimalizace. 

Spuštění

Jakmile je demo systém otestován, můžeme jej dále napojit na různé systémy (účetní programy, logistika, aj.). Zařídíme pro Vás kvalitní serverové řešení a systém nahrajeme.

 

Cena

Z důvodu různorodosti a velikosti každého systému je potřeba nejprve vypracovat analýzu, ze které nám vyjde soupis všech funkcí a podklady pro přesnou kalkulaci. Nechte si od nás vypracovat návrh řešení a cenový odhad.

 

Správa a servis

Spolehlivý a užitečný systém dělá jeho údržba. Tento fakt není dobré podceňovat, a proto nabízíme každému klientovi dlouhodobý servis, kdy provádíme pravidelnou údržbu a přicházíme s vylepšeními, abyste se mohli na systém spolehnout. Pokud je potřeba, máte možnost technické podpory pro své zaměstnance.