Webové aplikace

Zakázkové

Vyvíjíme zakázkové webové aplikace na míru přesně dle Vašich potřeb. Realizovali jsme nejrůznější startupové aplikace, vnitrofiremní systémy, on-line kalkulátory, konfigurátory, optimalizační moduly, komunikační můstky a další.

Redesign Carla.cz - Digitální a grafická agentura Lerstudio Hradec Králové, Pardubice
Redesign Bruno Paul - Digitální a grafická agentura Lerstudio Hradec Králové, Pardubice
Staropramen - Zase spolu - Digitální a grafická agentura Lerstudio Hradec Králové, Pardubice

JAKÉ APLIKACE VYVÍJÍME

Zaměřujeme se na vývoj individuálních webových aplikací na míru. Ať už se jedná o komplexní systémy, konfigurátory, webové portály, on-line kalkulačky, a nebo drobné komunikační můstky či objednávkové systémy. 

Potřebujete navrhnout unikátní webovou aplikaci? Věříme, že Vám dokážeme pomoci. Domluvte si s námi schůzku a probereme vše v klidu u kávy.

 

Jak pracujeme

Ověřené moderní technologie

Webové aplikace vyvíjíme na technologiích PHP, React, JS a Symphony. Architekturu volíme dle velikosti a potřeb projektu. V případě velkých akcí se nebojíme sáhnout po cloudovém řešení.

Spolehlivost

U webových aplikací je spolehlivost základním kamenem. V případě, kdy systém padá a nefunguje, uživatelé s ním neradi pracují a aplikace Vám především škodí, místo toho, aby pomáhala. Proto naše aplikace důkladně testujeme před samotným ostrým provozem a využíváme ověřené hostingové společnosti.

Bezpečnost

V dnešní digitální době, kdy jsou firemní údaje velmi cenným artiklem, je potřeba zabránit úniku dat. Vždy tedy hledáme řešení, které nebude brzdit práci Vašim lidem, ale zároveň zaručí bezpečí citlivých dat.

Design a UI

Každou webovou aplikaci navrhuje zkušený grafický tým, který se soustředí na logiku celého systému, aby zaručil pohodlné a racionální ovládání. Tím zaručí přehlednost i v případě, kdy se časem celý systém rozroste. Díky tomu není potřeba zdlouhavých školení a zaměstnanci se s novým systémem naučí pracovat mnohem rychleji. To Vám šetří čas i peníze.

Škálovatelnost a rozvoj

Všechny webové aplikace vyvíjíme tak, aby se mohly přizpůsobovat Vašemu růstu. Není problém je měnit, přidávat nové funkce a upravovat dle Vašich potřeb.

 

Cena

Z důvodu různorodosti a velikosti každé aplikace je potřeba nejprve vypracovat analýzu, ze které nám vyjde soupis všech funkcí a podklady pro přesnou kalkulaci. Nechte si od nás vypracovat návrh řešení a cenový odhad.

 

Správa a servis

Spolehlivou a užitečnou aplikaci dělá jeho údržba. Tento fakt není dobré podceňovat, a proto nabízíme každému klientovi dlouhodobý servis, kdy provádíme pravidelnou údržbu a přicházíme s vylepšeními, abyste se mohli na systém spolehnout. Pokud je potřeba, máte možnost technické podpory pro své zaměstnance.