Výkonnostní marketing - PPC

Výkonnostní marketing - PPC

Máte krásný funkční web, ale objednávky nechodí? Pomocí výkonnostního marketingu zařídíme, že oslovíte zákazníky, kteří mají o Vaše produkty nebo služby zájem. Pomocí PPC reklamy můžete rychle dosáhnout dobrých výsledků.

Výkonnostní marketing - PPC - Lerstudio Hradec Králové, Brno, Praha

10

Let na trhu

15

Členů týmu

530

Dokončených projektů

PPC reklama

 

Díky rozsáhlým možnostem může PPC reklamu využít prakticky každý. Nejčastěji se využívá ke zvýšení počtu návštěvníků webu za účelem navýšení počtu objednávek, vyplnění rezervačního formuláře nebo získání kontaktu na zákazníka. Dalším cílem může být zvýšení povědomí o značce nebo produktu. K tomu lze využít mnoho typů PPC reklam. Můžete svou reklamu zobrazovat ve výsledcích vyhledávání na Googlu nebo Seznamu, ve zbožových srovnávačích nebo jako bannerovou reklamu na jiných webových stránkách.

Naši marketingoví specialisté z Lerstudia využívají pro perfektní zacílení internetové reklamy Google Ads nástroj pro profesionální PPC reklamu

Google Ads

Největší nástroj pro PPC reklamu, který umožňuje efektivně cílit nejen na Českou republiku, ale na všechny uživatele internetu na světě. 

Naši marketingoví specialisté z Lerstudia využívají pro perfektní zacílení internetové reklamy Sklik nástroj pro profesionální PPC reklamu - Hradec Králové, Praha, Brno

Sklik

Česká varianta nástroje pro PPC reklamu, která umožňuje umístit Vaši reklamu do vyhledávací a obsahové sítě společnosti Seznam.

Pro profesionální internetový marketing využíváme zbožové srovnávače pro zvýšení počtu objednávek - Lerstudio Hradec Králové, Praha, Brno

Zbožové srovnávače

Pokud máte e-shop, zbožové srovnávače jako Heureka.cz nebo Zboží.cz jsou pro Vás ideálním nástrojem pro zvýšení počtu objednávek.

Profesionální PPC reklama na Facebooku či na Instagramu? Naši PPC specialisté zacílí reklamu tím správným směrem - Lerstudio Hradec Králové, Brno a Praha

Sociální sítě

Velice účinnou PPC reklamu je možné dělat také na sociálních sítích jako Facebook nebo Instagram. Nabízí řadu možností a velký dosah.

Přínos PPC reklamy

  

Tento typ reklamy je specifický tím, že platíte pouze za proklik uživatele na Váš web, nikoli za zobrazení reklamy. PPC kampaně umožňují přesné zacílení na lokalitu, oblasti zájmu nebo vyhledávací dotazy. Máte naprostou kontrolu nad utraceným rozpočtem a získáte velké množství analytických dat o návštěvnících Vašeho webu. Jedná se tak o velice účinný nástroj online marketingu.

Profesionální PPC reklama pomocí nástroje Google Ads - Lerstudio Praha, Hradec Králové, Brno
Profesionální PPC reklama pomocí nástroje Sklik - Lerstudio Praha, Hradec Králové, Brno
Profesionální PPC reklama pomocí nástroje Facebook - Lerstudio Praha, Hradec Králové, Brno
Profesionální PPC reklama pomocí nástroje Instagram - Lerstudio Praha, Hradec Králové, Brno

Proč s námi

Jsme digitální a brandingová agentura s mnohaletými zkušenostmi z různých odvětví - od foodu po IT. V týmu máme 15 členů, kteří se věnují vývoji, grafice a marketingu. Díky tomu dokážeme kvalitně a rychle nakopnout Váš byznys, ať rozjíždíte startup nebo vedete zaběhnutý podnik. Držíme krok s nejnovějšími trendy a technologiemi, abychom dokázali nabídnout vždy to nejlepší řešení. Zakládáme si na dlouhodobé spolupráci a spokojenosti našich klientů. U nás se nestane, že se nedovoláte - zkuste to ;-)

Chceme být Vaším partnerem

Záleží nám na projektech, na kterých pracujeme. Pokud s klienty spolupracujeme dlouhodobě jako partneři a opora v jejich byznysu, výsledkem je skvěle odvedená práce a úspěšný projekt.

Přehledná evidence a fakturace

Každý projekt je důkladně evidován, aby časový rámec a fakturované částky byly podle dohody. Klientům vždy předkládáme podrobné rozpočty, které odpovídají odvedené práci.

Přátelská a férová komunikace

Jsme vždy upřímní a jednáme na rovinu s klienty i mezi sebou. Výsledkem je skvěle odvedená práce a úspěšné projekty. Ke všemu, co pro Vás děláme, přistupujeme tak, jako bychom to dělali sami pro sebe.

2Bminer - digitální agentura Lerstudio Hradec Králové, Praha, Brno

2Bminer

Webovky, e-shop & software pro řízení těžby

Pinelli Hotels - digitální agentura Lerstudio Hradec Králové, Praha, Brno

Pinelli Hotels

Účinný marketing & web

Car For Friend - digitální agentura Lerstudio Hradec Králové, Praha, Brno

Car For Friend

Mezinárodní marketing & web

Carla čokoláda - digitální agentura Lerstudio Hradec Králové, Praha, Brno

Carla čokoláda

Zahltili jsme sociální sítě

Často se nás ptáte

Díky rozsáhlým možnostem může PPC reklamu využít prakticky každý. Máte naprostou kontrolu nad rozpočtem a výkonem reklam, proto je vhodná pro malé i velké projekty. 

Cena za zprovoznění a nastavení PPC kampaní závisí na počtu a typu kampaní. Zda se jedná o vyhledávací nebo obsahovou síť, a tedy kolik a jaké podklady je nutné vytvořit před spuštěním. Nelze tedy říci fixní cenu.

Pokud chcete znát náš názor na nastavení Vašich stávajících PPC kampaní nebo teprve s PPC reklamou začínáte od nuly, kontaktujte nás. 

Co si dál přečíst

Vaše digitální cesta

Chcete uspět v digitálním světě? Podívejte se, co Vás ještě může čekat.

Prohlédněte si svou cestu za úspěšnou firmou