DataSentics - Lerstudio

Webové stránky

DataSentics

Navštívit web

Podívejte se, jak pro společnost DataSentics vytváříme jednu z největších webových prezentací. Podle Deloitte se jedná o 4. nejrychleji rostoucí technologickou společnost ve Střední Evropě a to si žádá maximální nasazení. O klienta se stará Adam a dalších 5 členů našeho týmu.

Navštívit web
DataSentics - Digitální agentura Lerstudio

Jak vše začalo

Tento, dnes již gigant, datové analýzy nás kontaktoval v říjnu 2020 s tím, že chce základní webové stránky pro společnost o cca 60 lidech, aby mohli potenciálním klientům ukázat, že jsou opravdu dobří v tom, co dělají. Během prvních 9 měsíců spolupráce se společnost zvětšila na skoro dvojnásobek. Rozvětvila se na jednotlivé vertikály podle zaměření a s tím se také v průběhu vývoje hodně měnila velikost a cíl stránek. Konečný výsledek je ovšem dech beroucí.

Tvorba webových stránek začíná u wireframu. Tvoříme webové stránky na míru pro datasentics.com

 

WWW stránky na míru pro datasentics.com - Ler studio Hradec Králové, Brno, Praha.

 

Tvorba webových stránek

Celý proces začal analýzou společnosti a jejích potřeb. Vše vznikalo ve velmi úzké spolupráci založené na týdenních mítinzích a diskusemi nad každým detailem.

 

V našem grafickém studiu jsme vytvořili unikátní ikonky pro tvorbu webu.
Graficky jsme upravili logo DataSentics a definovali branding značky. Grafické studio Ler Hradec Králové, Brno
Upravení loga Datasentics a vytvoření sestavy ikonek pro webové stránky.

 

Tvorba wireframu

Drátový model prošel mnoha iteracemi úprav, začali jsme s jednou landing stránkou. Nyní jich je pět, vzhledem k měnícím se potřebám klienta bylo iterací wireframu opravdu mnoho.

Design webu

Vycházeli jsme hlavně z původního loga, které jsme lehce vyladili. Vzhledem k rozsahu bylo potřeba vytvořit iconpack, který pomáhá s orientací všude na stránkách.

Development

Pro web jsme využili naši administraci LERA, díky které je na stránkách upravitelné skoro vše, což je pro takto rychle rostoucí a měnící se společnost naprosto zásadní.

 

 

Design dalších částí webových stránek datasentics.com. Tvorba webu Brno, Praha, Hradec Králové.
Design podsekcí

 

5

Členů týmu

720+

Odpracovaných hodin

4 měsíců

Vývoje webu

Optimalizováno pro mobil

Projekt byl řízený jako Desktop first hlavně kvůli tomu, že přicházející uživatelé jsou v 76 % na počítači. Ovšem na telefony se nesmí nikdy zapomenou. Řešení navigace a velkých grafických prvků byl trošku oříšek, ale ne takový, který by náš tým nerozlouskl.

Respozivní webdesign - tvorba webových stránek Datasentics.com - Ler studio