AppBlock - Lerstudio

Webové stránky

AppBlock

Navštívit web

AppBlock, to je mobilní aplikace, která Vám pomáhá kontrolovat Váš čas na telefonu. Se společností Mobilesoft, která aplikaci vyvíjí, spolupracujeme již několik let. Jsme rádi, že nás oslovili, abychom redesignovali webovou prezentaci a přidali spoustu užitečných funkcí.

Navštívit web
AppBlock - Digitální agentura Lerstudio

Zadání projektu

Realizace webové prezentace pro mobilní aplikaci je lehce odlišná od klasického konceptu. Mobilní aplikace má specifické potřeby a její cíl je hlavně přesvědčit uživatele ke stažení a také mu poskytnout sekci s technickou podporou.

 

Funkce pro skrývání obsahu

Na stránkách jsou sekce s právními dokumenty, které je potřeba zveřejnit kvůli App Store nebo Google Play. Kvůli jejich pravidlům jsme vytvořili funkci, kdy na určitém odkazu se zobrazí pouze prvky webu pro danou platformu. Například pokud kliknete z App Store na dokument „Privacy Policy“, skryje se veškerý obsah spojený s jinými platformami.

 

Help / FAQ

Vytvořili jsme jednoduchou technickou podporu, která koncepčně funguje jako FAQ. Je rozdělena podle platforem a častých otázek.

Tvorba webových stránek pro mobilní aplikaci - ler studio hradec králové, praha, brno

Wall of Love

Napojili jsme se na Google Store, odkud stahujeme automaticky recenze uživatelů a administrátor má možnost v našem CRM recenze kontrolovat.

Wall of love - recenze uživatelů na webových stránkách.

 

Možnost rozšíření o další sekce

Díky naší administraci Lera jsme schopni do budoucna web rozvíjet a přidávat další sekce s nejrůznějšími funkcemi.