Car For Friend - Lerstudio

Webové stránky & marketing

Car For Friend

Navštívit web

Vytvořili jsme web na míru pro klienta, který dováží auta z Německa, Švédska, Holandska a Itálie. Webové stránky v češtině, polštině nebo němčině slouží jako poptávka k Vašemu vysněnému vozu. Zároveň jsme nastavili PPC kampaně, které předčily všechna očekávání.

Navštívit web

Zadání od klienta

Když k nám klient poprvé dorazil a představil svou vizi expanze do Česka, měli jsme trochu obavu o výkon kampaní. Proto jsme přišli s vlastním řešením, které odráží smýšlení Čechů a reflektuje jejich potřeby.

Webová stránka jako nástroj pro konverze

Jedna z prvních změn, kterou jsme provedli, byl redesign webové prezentace, který původně měl běžet na Wordpress šabloně. Ta působila zastarale a vytvářela v uživateli pocit, že se nejedná o seriózní firmu. Vzhledem k rozpočtu jsme vytvořili budget web na míru s ideou, že ho budeme do budoucna rozvíjet.

Úvodní strana webu Car For Friend
K webu jsme vytvořili i originální ikony.

Nastavení on-line marketingu

U nového portálu jsme věděli, že jediní návštěvníci, které přivedeme na web, budou z PPC reklamy. Nastavili jsme jednoduchý sales funnel a udělali analýzu konkurenčních portálů.

Vzhledem k rozpočtu jsme zvolili pouze kanály Google a Seznam. Reklamy jsou převážně frázové a zacílené na nejrůznější výrazy, jako jsou například: „Auto z dovozu“, „Dovoz auta z Německa“, „Dovoz auta z Polska“ apod. Velice se nám osvědčily responzivní reklamy Googlu.

+183 %

Prokliky 2020/2021

4

Regiony ve správě

+196 %

Konverze 2020/2021

 

Výsledky

Standardně dáváme klientům testovací a optimalizační dobu 3 měsíce. V tomto případě se nám povedlo reklamy dostat do zisku již po 14 dnech. Fantastické bylo, že v letošním roce se nám povedlo splnit plán kampaní již v polovině roku a museli jsme z kapacitních důvodů společnosti omezit náklady na reklamu. A to bez navýšení rozpočtu na reklamu.

Tyto výsledky nadchly klienta natolik, že nám svěřil další lokality pro expanzi. Děkujeme za důvěru!