Tvorba loga

dostaneme Vaši značku na měsíc

Tvorbou loga to začíná. Vaše logo je stavebním kamenem Vaší vizuální komunikace. Do firemního loga se promítá povaha, filozofie a kultura společnosti. Využijte toho. Přeci jen marketing bez kreativity, je nuda, a kreativita bez marketingu je pouze hezký obrázek.

Tvorba loga dostaneme Vaši značku na měsíc

Design loga

Proč mít skvělé logo?

Každý člověk soudí ať už druhé lidi, věci, značky, služby apod. podle prvního dojmu. Chcete, aby se lidé na první pohled do Vaší značky zamilovali? V tom případě je stavebním kamenem kvalitně zpracovaná firemní identita. Vizuální styl firmy či projektu, je to, co o Vás vypovídá, jací jste, co děláte, co je Vaší podstatou. Každá úspěšná firma se snaží vtisknout logu svoji nenahraditelnost. Jedinečnost loga ovšem závisí na celém marketingu firmy. 

Porovnání mezi logem na míru a logem z databanky.

Co od loga čekat

Vaše značka by měla ukazovat to nejlepší z Vás. Hodnoty, cíle a vize firmy by měli by být na první pohled jasné. Pokud tedy máte kvalitně zpracovanou korporátní identitu, člověk, který dostane do ruky Váš propagační materiál, bude hned vědět, kdo jste, co děláte, a hlavně si Vás zapamatuje. 

 

Jak se tvoří logo

Hodně se ptáme

Vždy začínáme otázkami. Než začneme řešit samotný design značky, hodně se ptáme. Pro budoucí značku je důležité vědět, jakou máte vizi, jaký je Váš příběh, čím jste jedineční. Úvodní setkání vždy probíhá formou workshopu, během kterého společně zmapujeme konkurenci, zákazníky a vizuální styly.

První návrhy

Když získáme potřebné informace a víc Vás poznáme, začínáme s prvními návrhy, které konzultujeme v našem týmu. Vždy Vám zašleme návrhy, o kterých jsme přesvědčeni, že stojí za to. 

Užití v reálném prostředí

Pokud se shodneme na finálním designu a máme od Vás schválené základní prvky, přecházíme k rozpracování do jednotlivých tiskovin, brožur, vizitek až po dárkové předměty. Vždy logo nasimulujeme na reálně používané předměty, pro lepší představu. 

Export

Výsledkem této spolupráce je balíček s logotypem v nejrůznějších formátech. Pokud si to žádá Váš byznys, vytvoříme kompletní logomanuál. Následuje tvoření propagačních materiálů a vystřelení Vaší značky na měsíc, a možná ještě dál.

 

Cena za vytvoření loga

Cena vytvoření identity je různá. Cenu určuje velikost projektu, hodnota značky a její užití. Napište nám pro nezávaznou kalkulaci.