SLUŽBY

Tvorba e-shopu na míru

Hledáte vhodný internetový obchod pro B2B/B2C řešení? Vaše produkty a nákupní zvyklosti Vašich zákazníků se nemusí přizpůsobovat našemu systému, naopak, naše řešení se maximálně přizpůsobí Vašemu obchodnímu modelu.

Tvorba e-shopu na míru

Hlavní vlastnosti našeho e-shopu

Přehledné a moderní ovládání

Vše důležité v jednom balíčku, bez kompromisů! Pokud má být Váš e-shop úspěšný, musí umět všechny důležité funkce. Lera shop nabízí v jedné verzi vše, co by správný internetový obchod měl umět. Pokud potřebujete obchod přizpůsobit dle Vašich požadavků, pro nás to není žádný problém.

Rychlost a bezpečnost

Lera shop klade důraz na rychlost a bezpečnost Vašeho e-shopu. Díky výkonným serverům si můžete být jistí, že Vašim zákazníkům se obsah bude načítat rychle a pomocí HTTPS bude veškerá komunikace mezi zákazníkem a Vámi šifrovaná. GDPR a EET jsou samozřejmostí.

Individuální řešení na míru

Každý klient má své individuální potřeby, proto je náš Lera shop vytvářen tak, aby se dokázal přizpůsobit každému klientovi na míru. A to nejen graficky, ale také funkcemi.

Servis a dlouhodobá udržitelnost

Neustále sledujeme trendy a sbíráme zpětnou vazbu, kterou následně aplikujeme při aktualizacích. Mimo jiné e-shop používáme pro naše projekty, abychom dokázali přinášet vlastní feedback a náměty na vylepšení. Díky tomu jme schopni předcházet problémům a mnohem rychleji posouvat celé řešení vpřed.

Technický list e-shopu Lera ke stažení - PDF

 

Design e-shopu

Hotový design

Pokud si Váš byznys vystačí se standardním řešením internetového obchodu, nabízíme hotové řešení. Výhodou je rychlé spuštění a nižší počáteční náklady.

Originální design na míru

Mnoho klientů má své specifické potřeby a ty si žádají rozdílné UI a také design. My si to uvědomujeme, a proto vašemu obchodu připravíme originální design na míru.

Ukázka našeho e-shopu na míru.

 

Proces vývoje

Jak probíhá vývoj internetového obchodu?

První setkání

Sejdeme se a připravíme základní koncept, jak bude tvorba celého e-shopu vypadat. Definujeme si rozložení, způsob navigace a typ prodávaného produktu. Přesně si také určíme časový a finanční rámec projektu a představíme Vám, jak bude celá realizace probíhat.

Analýza a projekce

Zábava začíná. Práci na projektu zahájíme fází průzkumu, během níž analyzujeme Vaši konkurenci a situaci na trhu. V případě již fungujícího e-shopu provedeme analýzu zákazníků a zaměříme se na možná zlepšení. Na základě získaných informací postavíme celou strukturu a mapu e-shopu neboli sitemap.

Wireframe – prototypování

Pomocí wireframů rozvrhneme rozložení jednotlivých elementů (UI). Díky tomu můžeme snadno otestovat ovládání e-shopu a provádět případné změny. Tato fáze je velmi důležitá při vývoji složitějších e-shopů.

Webdesign

Grafik navrhne dle wireframu a požadavků design budoucího internetového obchodu. Při tvorbě webdesignu dodržujeme firemní identitu, která vychází z grafického manuálu. Jestliže manuál nemáte, vytvoříme pro vás nový originální webdesign.

Kódování a vývoj

Hotový a schválený design je nyní potřeba převést do řeči, které internetové prohlížeče rozumějí. Celé webové stránky se tedy nakódují, tj. front-end, a posadí na náš e-shop Lera, tj. back-end. E-shop se v této fázi doplní o produkty, případně naimportují se a napojí na další systémy (účetní programy, platební brány, dopravci, srovnávače).

Testování a optimalizace

V demo verzi, která běží na našem hostingu. společně e-shop otestujeme na všech zařízeních, provedeme případné úpravy a optimalizace.

Spuštění

Jakmile je e-shop naplněný obsahem a otestován, zařídíme pro Vás kvalitní hosting a stránky spustíme. Pokud se jedná o redesign, zařídíme migraci URL adres, aby si Váš e-shop zachoval prodeje. 

 

Kolik stojí e-shop lera

U hotového řešení za 47 000 Kč bez DPH dostanete komplexní e-shop, který má moderní responzivní design. Zároveň naimportujeme Vaše produkty, napojíme účetní program a vše nastavíme.

V případě migrace e-shopu, nebo řešení na míru je potřeba provést přesnou kalkulaci.  Neváhejte nám napsat pro bližší informace.

 

Online marketing

Internetový obchod je pouze nástroj. Je potřeba, aby jste na svůj obchod přivedli zákazníky. O to se starají další online aktivity. Ať už jste začínající, nebo již fungující e-shop, bez kvalitního online marketingu nevyužíváte Váš e-shop naplno. S našimi klienty pracujeme dlouhodobě a komplexně. Dokážeme pro Vás připravit kompletní marketingovou kampaň a vše potřebné pro úspěšný internetový obchod.

 

Ukázky e-shopů lera