Tvorba e-shopu na Shoptetu

Rychle a levně

Chcete nabídnout svým zákazníkům možnost koupit Vaše produkty on-line, ale nepotřebujete e-shop se specifickými možnostmi? Shoptet je ideální cesta.

MV Lovers - Digitální a grafická agentura Lerstudio Hradec Králové, Pardubice
Redesign Bruno Paul - Digitální a grafická agentura Lerstudio Hradec Králové, Pardubice
Móda BLACK - Digitální a grafická agentura Lerstudio Hradec Králové, Pardubice

vlastnosti shoptetu

Rychlé a levné řešení

Shoptet je česká cloudová platforma, na které lze během několika dní zprovoznit moderní/funkční e-shop s poutavým grafickým designem. Toto řešení je vhodné pro klienty, kteří hledají rychlou cestu k prodeji svých produktů online.

Velké možnosti rozšíření

Velkou výhodou Shoptetu je jednoduché rozšíření o nové funkce. Například budete chtít implementovat PPL Parcelshop do svého e-shopu? Během několika minut Vám modul aktivujeme a nastavíme bez pomocí kódování a programátorů.

Pro koho toto řešení není vhodné

Shoptet se primárně hodí pro malé e-shopy, nebo velké s jednoduchými produkty. Pro náročné klienty s individuálními požadavky toto řešení není vhodné a je potřeba si vybrat službu e-shopu na míru. Napište nám, vyslechneme si Váš záměr a navrhneme řešení přesně pro Vás.

 

Design

Shoptet nabízí nepřeberné množství grafických šablon. Některé jsou zdarma, ale ty nejlepší jsou za drobný poplatek. Pravidlem/prioritou je responzivní design zaručující optimalizaci zobrazení stránky pro všechny druhy zařízení a možnost individuálních úprav.

Jak takový e-shop může vypadat?

Jedna z mnoha Shoptet šablon.

 

Proces spolupráce

Sběr podkladů

Během úvodního setkání projdeme celým procesem výroby e-shopu a zároveň si zformulujeme a rozdáme úkoly. Pokud zrovna nemáte básnické střevo, máme v týmu zkušené copywritery, kteří texty připraví. 

Nastavení šablony

Současně s tvorbou textů pro Váš e-shop vyrobíme jedinečné grafické bannery a nastavíme strukturu a potřebné moduly Vašeho internetového obchodu.

Nahrání obsahu

Před nahráváním všechny texty prochází naší kontrolou. Pokud bude potřeba, nabídneme Vám případné úpravy kategorií či popisků produktů, projdeme celý e-shop a odladíme grafiku. Žádná chyba nám neunikne.

Spuštění a správa

Jakmile je e-shop naplněn, přesuneme jej na doménu, otestujeme a předáme Vám virtuální klíče od Vašeho e-shopu, který nyní můžete zprovoznit a průběžně spravovat.

 

Cena

Cena e-shopu je individuální a záleží na množství modulů, které budeme nastavovat. Cenu zároveň ovlivňuje měsíční pronájem platformy, který činí minimálně 340 Kč. Napište nám, vytvoříme pro Vás nabídku přesně na míru.