Tvorba e-shopu na míru

Profesionální e-commerce řešení

Hledáte profesionální e-shop pro Váš byznys? Vaše produkty a nákupní zvyklosti Vašich zákazníků se nemusí přizpůsobovat našemu systému, naopak, naše řešení Lera se maximálně přizpůsobí Vašemu obchodnímu modelu.

Matter - Digitální a grafická agentura Lerstudio Hradec Králové, Pardubice
Rakytník Cvrček - Digitální a grafická agentura Lerstudio Hradec Králové, Pardubice
Mauri.store - Digitální a grafická agentura Lerstudio Hradec Králové, Pardubice

Hlavní vlastnosti lera.shopu

Modulární řešení

Vše důležité v jednom balíčku, bez kompromisů! Pokud má být Váš e-shop úspěšný, musí umět všechny důležité funkce. Lera shop nabízí v jedné verzi vše, co by správný internetový obchod měl umět. Zároveň je ale možnost vytvořit unikátní moduly přesně na míru Vašich potřeb.

Napojení na ERP systémy

Lera.shop dokážeme napojit na Pohodu, Money, iDoklad, Vario, Helios, K2. Pro další ERP systémy nás kontaktujte.

Napojení dopravců

Bez problému nastavíme DPD, PPL, Uloženku, Českou poštu, Balíkobot, Zásilkovnu, Geis, WEDO, DHL, GLS. Pro další dopravce nás kontaktujte.

Nastavení plateb

Umožňujeme integrace platebních bran Comgate, GoPay, Upay, WebPay, ThePay, Stripe a běžné brány bank.

Rychlost a bezpečnost

Lera shop klade důraz na rychlost a bezpečnost Vašeho e-shopu. Díky výkonným serverům si můžete být jistí, že Vašim zákazníkům se obsah bude načítat rychle a pomocí HTTPS bude veškerá komunikace mezi zákazníkem a Vámi šifrovaná. GDPR a EET jsou samozřejmostí.

Servis a dlouhodobá udržitelnost

Neustále sledujeme trendy a sbíráme zpětnou vazbu, kterou následně aplikujeme při aktualizacích. Mimo jiné e-shop používáme pro naše projekty, abychom dokázali přinášet vlastní feedback a náměty na vylepšení. Díky tomu jsme schopni předcházet problémům a mnohem rychleji posouvat celé řešení vpřed.

 

Design e-shopu na míru

Mnoho klientů má své specifické potřeby a ty si žádají rozdílnou grafiku. My si to uvědomujeme, a proto vašemu obchodu připravíme originální design na míru dle ověřeného UI/UX.

Ukázka našeho e-shopu na míru.

 

Ovládání e-shopu (redakční systém lera)

Lera.shop je postaven tak, aby ho dokázal ovládat každý bez nutnosti složitého zaškolení, či otevřenou nápovědou. Design a ovládací prvky jsou navrženy s maximálním důrazem na jednoduchost a přehlednost. 

Napište si o demo a vyzkoušejte Lera.shop ještě dnes.

 

Správa Lera.shop 1.6.

 

Proces vývoje

Jak probíhá vývoj internetového obchodu?

První setkání

Důležité je Vás nejprve poznat a pochopit Váš byznys. Podle navnímaných potřeb navrhneme ideální řešení. Definujeme si rozložení, způsob navigace a typ prodávaného produktu. Přesně si také určíme časový a finanční rámec projektu a představíme Vám, jak bude celá realizace probíhat.

Analýza a projekce

Zábava začíná. Práci na projektu zahájíme fází průzkumu, během níž analyzujeme Vaši konkurenci a situaci na trhu. V případě již fungujícího e-shopu provedeme analýzu zákazníků a zaměříme se na možná zlepšení. Na základě získaných informací postavíme celou strukturu e-shopu.

Wireframe – prototypování

Pomocí wireframů rozvrhneme rozložení jednotlivých elementů (UI). Díky tomu můžeme snadno otestovat ovládání e-shopu a provádět případné změny. Tato fáze je velmi důležitá při vývoji složitějších e-shopů.

Webdesign

Grafik navrhne dle wireframu a požadavků design budoucího internetového obchodu. Při tvorbě webdesignu dodržujeme firemní identitu, která vychází z grafického manuálu. Jestliže manuál nemáte, vytvoříme pro Vás nový originální webdesign.

Kódování a vývoj

Hotový a schválený design je nyní potřeba převést do řeči, které internetové prohlížeče rozumějí. Celé webové stránky se tedy nakódují, tj. front-end, a posadí na náš e-shop Lera, tj. back-end. E-shop se v této fázi doplní o produkty, případně se naimportují a napojí na další systémy (účetní programy, platební brány, dopravci, srovnávače).

Testování a optimalizace

V demo verzi, která běží na našem hostingu, společně e-shop otestujeme na všech zařízeních, provedeme případné úpravy a optimalizace.

Spuštění

Jakmile je e-shop naplněný obsahem a otestován, zařídíme pro Vás kvalitní hosting a stránky spustíme. Pokud se jedná o redesign, zařídíme migraci URL adres, aby si Váš e-shop zachoval prodeje. 

 

Kolik stojí e-shop lera

Cena je velice individuální dle velikosti e-shopu. Neváhejte nám napsat pro bližší informace.

 

Online marketing

E-shop je pouze nástroj. Je potřeba, abyste na svůj e-shop přivedli zákazníky. O to se starají další online aktivity. Ať už jste začínající, nebo již fungující e-shop, bez kvalitního online marketingu nevyužíváte Váš e-shop naplno. S našimi klienty pracujeme dlouhodobě a komplexně. Dokážeme pro Vás připravit ve spolupráci s naším partnerem kompletní marketingovou kampaň.