Stěhování! Jdeme o dům dál

01.03.2020

Svět potřebuje i nějaké radostné zprávy v této době. My pro Vás jednu máme. Přestěhovali jsme se do větší a prostornější kanceláře, odkud pro Vás můžeme ve větším pohodlí pracovat. Kancelář je prostorná, z jedné strany dokonce s výhledem na zeleň. To nám vehnalo novou krev do žil.

Můžete se u nás těšit na posezení v pohodlí „jednačky“ s velkými okny, kde ty jednání dostanou úplně jiný rozměr. Můžete se projít po kanceláři o velikosti 147 m2 (dá se kanceláří i protančit - odzkoušeno), vypít si kávičku na gauči a probrat s námi, co potřebujete a co pro Vás můžeme udělat. I Váš čtyřnohý oř (myslíme auto) bude mít kde zaparkovat, nebojte. 

Kudy nově k nám

Sídlíme na adrese Kutnohorská 221. Klidné místo, kde nejsou kolony a snadno u nás zaparkujete. Pokud jedete autobusem, využijte linky č. 3 a jeďte na zastávku Plačice, která je od nás vzdálena 250 m. 

Jak probíhala rekonstrukce?

Zajímá Vás víc? Třeba nějaká videa? Zde je odkaz na náš Instagram, kam se snažíme vždy dávat novinky z dění u nás, mimo jiné je zde záznam i transformace naší nové kanceláře.