Reklamní tiskoviny

Jedinečné a atraktivní

Je na čase ukázat Vás světu. Pomocí reklamních tiskovin, ať už tištěných či digitálních, můžete začít budovat svoji značku. Návrh může být hezký, ale především musí fungovat. Nejdříve si řekneme, co je cílem daného materiálu a následně navrhneme design, který bude vyprávět Váš příběh, a hlavně jej bude prodávat.

Arrows brand - Digitální a grafická agentura Lerstudio Hradec Králové, Pardubice
Pivovar Clock - Digitální a grafická agentura Lerstudio Hradec Králové, Pardubice
Carla tiskoviny - Digitální a grafická agentura Lerstudio Hradec Králové, Pardubice

Design propagačních materiálů

Naším cílem je navrhnout jedinečný design propagačních materiálů, které budou vyprávět příběh Vaší značky. Nezapomínáme na všechna pravidla, ať už se jedná o korporátní či firemní identitu, vizuální styl aj. Nejčastěji navrhujeme letáky, hlavičkové papíry, vizitky, katalogy, plakáty, roll-upy, billboardy a brožury.

B2B katalog pro obchodní zástupce společnosti Bruno Paul - Grafika, sazba, tisková data.

 

Jak pracujeme

Důležité je, aby propagační materiál snadno sdělil, co potřebujeme. Proto navrhujeme přehledné reklamní tiskoviny, ale nezapomínáme na to, aby byly moderní a atraktivní, a díky tomu zapamatovatelné.

Umíme se přizpůsobit cílové skupině. Připravíme grafiku pro nejrůznější cílové skupiny – děti, právníci, řemeslníci, rodiče, …

Sledujeme nejnovější trendy, abychom drželi krok s dobou a dokázali našim klientům nabídnout design, který zaujme.

Katalog dekorů pro výrobce dveří a oken Pol-Skone.

 

Výroba

Máme k dispozici vlastní tiskárnu Konica Minolta bizhub PRO C6000L, na které pro naše klienty tiskneme drobné tiskoviny a zároveň ověřujeme barevnost připravovaných materiálů.

Pro ostatní případy máme již ověřené partnery v reklamě, kteří pro nás vyrábí letáky, brožury, katalogy, knížky, obaly, polepy a další reklamní materiály. Nemusíte se obávat tedy výsledku - kvalitu si hlídáme. Chcete ušetřit čas nad vymýšlením designu a následným zadáváním do výroby? My za Vás vše vyřešíme, od designu po realizaci.

Kompletní příprava tiskových dat katalogu pro Bruno Paul.

 

Cena grafických prací

Cena za návrh propagačních materiálů se řídí hodinovou sazbou a výsledná cena je individuální. Například pokud chcete vytvořit brožuru, cenu ovlivňuje počet stran, použité efekty a kvalita podkladů. Ne vždy má klient připravené fotky produktů, či sepsané texty. Napište nám pro nezávaznou kalkulaci.