SuBedna

Branding a webdesign

SuBedna

Manželé Veselí nás oslovili s nápadem vybudování lokální cateringové společnosti, která by kromě rautů, na firemních a soukromích akcích, nabízela také občerstvení na doma při různých příležitostech, oslavách narozenin, setkání s přáteli nebo rodinou. Vše z kvalitních surovin a bez kompromisů. 

  • Vytvoření brandu od nuly
  • Zacílení trhu a specifikace produktů
  • Online i offline propagace

#brand #webdesign

Od nápadu k realizaci

Jelikož jsme vstoupili do projektu hned v prvotní fázi, bylo naším úkolem vytvořit název společnosti, grafickou identitu, styl komunikace a následné vytvoření webových stránek a propagačních materiálů. Společně s klientem jsme nejdříve definovali hlavní konkurenty, nabídku produktů a cílovou skupinu. Zbytek už byl na nás.

Začali jsme hledat možnosti a styl, jakým na daný trh zacílit. Na základě podrobné analýzy trhu a konkurence jsme vytvořili návrhy pro název společnosti a potenciální názvy produktů. Jelikož se jedná o menší podnik s lokálním zaměřením, konkrétně na Brno, zvítězil ten opravdu brněnský SuBedna. Ten nejen odkazuje na samotný produkt, ale také si pohrává s místním nářečím. 

  

Logo a grafická identita

Jakmile byl definovaný název společnosti, začali jsme s vytvářením vizuální identity. Základním stavebním kamenem je logo, proto mu vždy věnujeme velkou pozornost. Vytvoříme koncept a následně ho ladíme k dokonalosti. Definujeme barevnou škálu, fonty písma logotypu a další grafické prvky pro prezentaci značky. 

Reference Ler studio logo SuBedna

 

Online prezentace

Značka byla na světě, teď už ji jenom ukázat světu. S ohledem na velikost a cíle projektu jsme pro webovou prezentaci zvolili platformu WIX s úpravou na míru. Časově nenáročná varianta, která nám dává v budoucnu možnost rozšířit web o platební bránu a další užitečné nástroje bez velkých investic klienta. Toto řešení nám zároveň uvolnilo prostředky z rozpočtu na tvorbu prodejních textů a optimalizaci pro vyhledávače, aby byl web ve vyhledávání opravdu vidět.

Připravili jsme také sociální sítě Facebook a Instagram, aby se mohla SuBedna prezentovat i tam. Ovšem víme, že jen online nestačí.

Reference Ler studio webové stránky SuBedna

 

Offline prezentace

SuBedna prodává své boxy plné dobrot ve vlastní provozovně. Můžete si je objednat prostřednictvím webového formuláře nebo přes službu Dáme jídlo. Aby každý věděl, kde najde ty nejlepší kanapky v Brně, vytvořili jsme polepy výloh prodejny, reklamní poutače a propagační tiskoviny.

Pokud budete v Brně, zastavte se na Kotlářské ulici, kousek od Lužánek, pro jeden z luxusních boxů SuBedna.

Reference Ler studio tiskoviny SuBedna

Další reference

Květinářství Bodlák - digitální agentura Lerstudio Hradec Králové, Praha, Brno

Květinářství Bodlák

Vizuální identita

BeerSport aplikace - digitální agentura Lerstudio Hradec Králové, Praha, Brno

BeerSport aplikace

Design identity & webových stránek

Čokoláda Rum & Rozinky - digitální agentura Lerstudio Hradec Králové, Praha, Brno

Čokoláda Rum & Rozinky

Obalový design

Carla Cream - digitální agentura Lerstudio Hradec Králové, Praha, Brno

Carla Cream

Obalový design