Redesign Bruno Paul - Lerstudio

B2B kalkulátor & webové stránky

Redesign Bruno Paul

Navštívit web

Bruno Paul je dodavatelem kamenných desek, které se používají do interiérů a exteriérů pro komerční a rezidenční budovy. Kromě nového webu s komplexním on-line kalkulátorem pro B2B a B2C, jsme i pomohli s principy vizuální identity a zpracováním propagačních materiálů.

Navštívit web
Redesign Bruno Paul - Digitální agentura Lerstudio

Jak to všechno začalo

Bruno Paul nás oslovil pro redesign jejich webové prezentace, která byla velice jednoduchá. Uživatel se nedozvěděl, co společnost nabízí, jaké materiály používá nebo dokonce nemohl ani vyhledávat ve vzorníku.

Cílem tedy bylo vytvořit webovou prezentaci, která mezi konkurenty nemá obdoby. Hodně jsme se dívali do zahraničí a i jiných odvětví. Zaměření bylo na konverzi - poptávka.

 

Tvorba Wireframu

Jelikož se jednalo o rozsáhlý web, nejdříve jsme si rozkreslili wireframe, na kterém se efektivně ladí struktura budoucího webu.

Design webu

Identita Bruno Paul byla pouze postavena na černé barvě a logu. To jsme rozšířili a designem webu nastavili nový směr.

Development

Celý web je tvořen na míru a napojený na naše CRM Lera, ve kterém si klient může upravit celý web. CRM Lera je zároveň napojené na ERP Helios.

 

 

Kalkulátor cen pro B2B a B2C.

 

CRM Lera a napojení na ERP Helios

Společnost používá ERP systém Helios, ze kterého webová prezentace a on-line kalkulátor stahuje potřebná data. V našem CRM systému Lera je tedy možné celý web spravovat a zároveň potřebná data automaticky stahovat přes API ze systému Helios.

6x

Rychlejší zpracování poptávky

1 400+

Odpracovaných hodin

10 měsíců

Vývoje webu

Responzivní design

Samozřejmostí je optimalizace webových stránek pro telefony a tablety, které se rok od roku používají častěji.