Startupové projekty

Máme za sebou

Za dobu našeho studia máme zkušenosti se startupy různých odvětví a to jak z pozice developera, tak partnera či majitele. Díky tomu dokážeme kvalitně a odborně nakopnout i váš projekt.

Jak Vám můžeme pomoci

Analytika a projekce

Dobře promyšlený projekt je základem úspěchu. Pomůžeme Vám s plánováním a analytikou Vašeho projektu včetně efektivního nastavení nákladů.

Grafické práce

Naši grafici mají za sebou řadu úspěšných projektů, při kterých museli řešit složité UX/UI a vymyslet funkční grafický design. Rádi navrhneme grafiku i pro Váš projekt.

vývoj

Disponujeme vlastními vývojáři, kteří vyvinuli obrovské projekty, pomocí kvalitní vnitřní architektuře. To nám přineslo stabilní chod a bezproblémový budoucí rozvoj aplikace.

online marketing

Dlouhodobě se staráme o online média velkým společnostem a připravujeme pravidelné marketingové kampaně. Dokážeme tak vymyslet a realizovat funkční kampaň i pro Váš projekt.

Realizované projekty

Mylaw,
právo jinak

Mylaw je revoluční web, který propojuje advokáty s jejich klienty a přináší řešení na společenskou neznalost práva. Přichází na český trh s nástroji, které změní vnímání a užívání právních služeb.

Více o projektu
Mylaw,

meníčkátor,
parťák do každého podniku

Meníčkátor je webová/mobilní aplikace, která restauracím poskytuje možnost jednoduše a rychle vytvářet jídelní lístky, denní menu, akční letáky a zároveň veškeré tyto materiály profesionálně propagovat na sociálních sítích (instagram a facebook).

Více o projektu
meníčkátor,

Astereum space,
jedinečná krypto hra

Astereum.space je dlouhodobá strategická vesmírná hra, která běží na Ethereum Blockchain s interaktivní nadstavbou pro mobilní telefony. Cílem hry je příblížit těžbu krypto měn běžným uživatelům pomocí mobilu.

Více o projektu
Astereum space,