Optimalizace webu pro vyhledávače

Zvýšíme vám návštěvnost a konverze webu

Zvýšíme vám návštěvnost a konverze webu

article.mainimg-alt

Dobrá pozice webu ve výsledcích vyhledávání je klíčem k získávání návštěvníků

V dnešní době je zásadní mít webové stránky, které jsou optimalizované pro vyhledávače. Pokud váš web nesplňuje požadavky robotů vyhledávačů, budou se vaše stránky zobrazovat na špatných pozicích ve výsledcích vyhledávání a vaši potencionální zákazníci vás nenajdou.

SEO je složitý proces, který vyžaduje průběžné vylepšování webu, tvorbu kvalitního obsahu a další činnosti, díky kterým získáte návštěvnost svých webových stránek z vyhledávačů. Výsledky nejsou sice tak rychlé, jako například u PPC reklamy, ale kvalitní SEO má dlouhodobý vliv na získávání nových zákazníků.

Nejnovější reference

Hotel U Královny Elišky - digitální agentura Lerstudio Hradec Králové, Praha, Brno

Hotel U Královny Elišky

Online marketing

2Bminer - digitální agentura Lerstudio Hradec Králové, Praha, Brno

2Bminer

Webovky, e-shop & marketing

Carla čokoláda - digitální agentura Lerstudio Hradec Králové, Praha, Brno

Carla čokoláda

Zahltili jsme sociální sítě

Car For Friend - digitální agentura Lerstudio Hradec Králové, Praha, Brno

Car For Friend

Mezinárodní marketing & web

Pinelli Hotels - digitální agentura Lerstudio Hradec Králové, Praha, Brno

Pinelli Hotels

Účinný marketing & web

Gala - digitální agentura Lerstudio Hradec Králové, Praha, Brno

Gala

Webové stránky na Wixu

Jakub Misík - digitální agentura Lerstudio Hradec Králové, Praha, Brno

Jakub Misík

Webové stránky na míru

Čokoládovna Carla - digitální agentura Lerstudio Hradec Králové, Praha, Brno

Čokoládovna Carla

Redesign webových stránek

15

členů týmu

10

let na trhu

530

dokončených projektů

Co je SEO?

Zkratka SEO vychází z anglických slov Search Engine Optimization. Jedná se o proces optimalizace webových stránek pro vyhledávače jako je Google, Seznam, Bing a další. Cílem SEO je zlepšit viditelnost a pozici webové stránky ve výsledcích vyhledávání na určitá klíčová slova a fráze. Tento proces, ale nezahrnuje pouze úpravu textů, ale také řadu technických aspektů, vytváření obsahu, budování zpětných odkazů a další činnosti, které ovlivňují pozici webových stránek ve vyhledávání.

Kvalitní SEO popisky

Správně napsané SEO popisky jsou důležitým prvkem pro získání pozornosti uživatelů ve vyhledávání. To první, co ve výsledcích vyhledávání uvidí, jsou tzv. meta titulky a popisky. Máte k dispozici velice omezený prostor, který rozhoduje o tom, jestli uživatelé navštíví vaše nebo konkurenční stránky. Pomůžeme vám tento prostor využít správně.

Technické vylepšení webu

Pokud vaše stránky nejsou optimalizovány technicky správně, mohou být pro vyhledávače špatně dostupné a nemusí být indexovány. To znamená, že vaše šance na zobrazení ve výsledcích vyhledávání se rovná nule. Technická optimalizace také pomáhá s vylepšením uživatelské zkušenosti a snižuje míru opuštění stránek, což vede k lepším výsledkům a více objednávkám.

Tvorba originálního obsahu

Vyhledávače upřednostňují stránky s obsahem, který je relevantní, aktuální a hodnotný pro uživatele. Tvorba originálního obsahu může zahrnovat blogové články, videa, infografiky nebo jiné formáty, které přinášejí hodnotu pro návštěvníky. S tím vším vám dokážeme pomoci. Více o tvorbě digitálního obsahu naleznete zde.

Co si dál přečíst