SLUŽBY

Obalový design který prodává

Oslovte zákazníky originálním a jedinečným obalem. Získejte si jejich pozornost mezi konkurenčními výrobky. Navrhneme pro Vaše produkty moderní obalový design, vytvořený podle požadavků a preferencí zákazníků. Zároveň v souladu s Vaší korporátní identitou a marketingovou strategií.

Obalový design  který prodává

Analýza a strategie

Průzkumem to začíná

Obal by neměl vznikat výstřelem do tmy. Nejprve si stanovíme, kdo jsou Vaši zákazníci a jak vypadá konkurence. Dále si musíme stanovit výhody produktu, které nám pomohou výrobek lépe prodat.

Strategie

Ze získaných dat získáme faktické informace, které nám pomohou při návrhu konečného obalu. Design se totiž může lišit podle trhu, cílové skupiny a konkurence.

Příběh má sílu

Pokud chcete zákazníka zaujmout, musí Váš výrobek mít jasný příběh. Ať už se jedná o původ, výrobu či ideu, příběhem získáte velkou konkurenční výhodu. Nemáte příběh? Nevadí, od toho máte nás. 

 

Design

Jak pracujeme

Sledujeme nové trendy a půjčujeme si nápady z dalších grafických odvětví. Díky tomu přinášíme nový pohled na věc a dokážeme uvažovat nadčasově. 

Návrh

Kvalitní obal musí mít nezaměnitelný design a donutit zákazníka ke koupi, ale na druhou stranu musí splňovat občas náročné požadavky na skladování, distribuci a cenu. Samozřejmostí je prototypování obalů a testování. Vždy úzce spolupracujeme s lidmi, kteří mají na starosti výrobu, distribuci a prodej. Díky tomu víme, jestli můžeme použít například příplatkové speciální efekty, jako je parciální lak, speciální laminace, slepotisk nebo ražba.

Technologie a výroba

Při dokončeném návrhu obalu nastává čas jeho výroby. Díky spolupráci s tiskárnami už při vývoji konzultujeme konstrukci a použité materiály. Zároveň na základě předběžné cenotvorby můžeme ladit obal k dokonalosti.

 

Cena

Cena obalového designu se liší výrobek od výrobku. Cenu určuje složitost obalu, počet prodaných kusů a síla značky. Napište nám pro nezávaznou kalkulaci.