Nové studio

13.10.2016

Nová kancelář - Digitální agentura Lerstudio Hradec Králové, Pardubice, Brno, Praha

trochu z minulosti

Je tomu přesně 2 roky a pár měsíců, co jsme z domácí pracovny skočili do klasických kanceláří v Brněnské ulici. Kanceláře to byly panelákového typu, ale za dob našeho působení jsme si stihli vytvořit celkem příjemné prostředí. Největší zlo bylo letní sluníčko, které dokázalo z naší kanceláře udělat saunu a místo grafiků jsme měli spíše pocity grilující se kýty. Občas se tedy stávalo, že naši klienti mohli do telefonu zaslechnout větu: "Nezlobte se, ale máme v kanceláři takové vedro, že se mi z toho vypnul počítač".

Mysleli jsme si, že se dá přežít všechno, ale letošní první vedra nás přesvědčila o opaku, a tak světlem naší naděje byla nová kancelář. Také jsme si uvědomovali, že novou kanceláří bychom mohli lépe reprezentovat a posunout se dál.

Nově nás tedy najdete na Velkém náměstí 132/22, Hradec Králové 500 03, kde na Vás čeká příjemná teplota a větší prostory.

 

Parkování a doprava k nám

Na Velkém náměstí lze pohodlně zaparkovat přímo před naší kanceláří, případně dál u Morového sloupu. Parkovné v případě potřeby zajistíme. Pokud pojedete hromadnou dopravou, můžete dojít pěšky od zastávky Magistrát města, Adalbertinum nebo Komenského.

 

VIzualizace

Pokud Vás zajímá aktuální stav budování studia, sledujte nás na facebooku ;)

Digitální a grafická agentura Lerstudio - Hradec Králové, Pardubice, Brno, Praha
Jednačka bude open space, ale oddělena příčkou.
Digitální a grafická agentura Lerstudio - Hradec Králové, Pardubice, Brno, Praha
Kancelář by měla pohodlně pojmout až 8 členů týmu.