Logo a branding

Logo a branding

Tvorbou loga to začíná. Vaše logo je stavebním kamenem vizuální komunikace. Do firemního loga se promítá povaha, filozofie a kultura společnosti. Využijte toho. Přeci jen marketing bez kreativity je nuda a kreativita bez marketingu je pouze hezký obrázek.

Logo a branding - Lerstudio Hradec Králové, Brno, Praha

10

Let na trhu

15

Členů týmu

55

Dokončených brandingů

Co umíme?

 

Než začneme řešit samotný design značky, hodně se ptáme. Pro budoucí love brand je důležité vědět, jakou má vizi, příběh a cíle. Vytvoříme Vám originální logo na míru, které vytvoří základní stavební kámen vizuální identity.

Návrh profesionálního loga na míru od našich zkušených grafiků

Originální logo

Sledujeme nové trendy a inspirujeme se z dalších grafických odvětví. Díky tomu přinášíme nový pohled na věc a dokážeme uvažovat nadčasově.

Tvorba logo manuálu k vlastnímu logu na míru je samozřejmostí

Logomanuál

K logu Vám vytvoříme grafický manuál, který definuje, jak s ním může grafik pracovat. Určuje také barevnost značky nebo firemní písmo.

Vlastní logo definuje firemní vizuální identitu

Identita značky

Kvalitní logo není jen hezký obrázek, ale je to nositel značky, vizuálně definuje firmu a odlišuje ji od konkurence. 

Návrh vlastních propagačních firemních materiálů na míru zajistí Lerstudio z Hradce Králové, Brna a Prahy

Propagační materiály

Logem to nekončí, vytvoříme jedinečný design propagačních materiálů, které budou vyprávět příběh Vaší značky. Katalogy a reklamní tiskoviny všeho druhu.

Rebranding značky

  

Postupem času se každá značka dostane do bodu, kdy je nutné její logo a celkovou vizuální identitu zmodernizovat. Postaráme se kompletně o modernizaci Vaší značky. Při redesignu loga a značky postupujeme maximálně obezřetně, abychom zachovali to nejlepší z původního návrhu a přitom zohlednili vývoj trendů a trhu.

Jak pracujeme

Při navrhování brandingu je důležité, abychom co nejvíce navnímali Váš byznys. Zásadní je proniknout do toho co děláte, jaké máte vize a cíle. Vždy začínáme briefováním, ze kterého vyjde jasná definice společnosti a také zadání pro naše brand mastery. Následuje osobní prezentace našich návrhů a po schválení export podkladů.

Chceme být Vaším partnerem

Záleží nám na projektech, na kterých pracujeme. Pokud s klienty spolupracujeme dlouhodobě jako partneři a opora v jejich byznysu, výsledkem je skvěle odvedená práce a úspěšný projekt.

Přehledná evidence a fakturace

Každý projekt je důkladně evidován, aby časový rámec a fakturované částky byly podle dohody. Klientům vždy předkládáme podrobné rozpočty, které odpovídají odvedené práci.

Přátelská a férová komunikace

Jsme vždy upřímní a jednáme na rovinu s klienty i mezi sebou. Výsledkem je skvěle odvedená práce a úspěšné projekty. Ke všemu, co pro Vás děláme, přistupujeme tak, jako bychom to dělali sami pro sebe.

Květinářství Bodlák - digitální agentura Lerstudio Hradec Králové, Praha, Brno

Květinářství Bodlák

Vizuální identita

Veteráni na Truc - digitální agentura Lerstudio Hradec Králové, Praha, Brno

Veteráni na Truc

Redesign webu a brandu

BeerSport aplikace - digitální agentura Lerstudio Hradec Králové, Praha, Brno

BeerSport aplikace

Design identity & webových stránek

Fichtel Mountains - digitální agentura Lerstudio Hradec Králové, Praha, Brno

Fichtel Mountains

Design etiket

Často se nás ptáte

Výstupem naší práce při tvorbě loga je balíček, který obsahuje vektorové logo v barevném a černobílém provedení ve formátu PNG/JPG/AI/PDF, definici barevnosti a typografie (písma). Pokud je potřeba, připravujeme také rozsáhlý logomanuál, který navíc ukazuje symboliku loga, použítí loga, design tiskovin a zakázané varianty.

Cena vytvoření identity je různá. Základní cena za logo je 24 000 Kč bez DPH, ale cenu určuje velikost projektu, hodnota značky a její užití. 

Hodně se ptáme
Vždy začínáme otázkami. Než začneme řešit samotný design značky, hodně se ptáme. Pro budoucí značku je důležité vědět, jakou máte vizi, jaký je Váš příběh, čím jste jedineční. Úvodní setkání vždy probíhá formou workshopu, během kterého společně zmapujeme konkurenci, zákazníky a vizuální styly.

První návrhy
Když získáme potřebné informace a víc Vás poznáme, začínáme s prvními návrhy, které konzultujeme v našem týmu. Vždy Vám zašleme návrhy, o kterých jsme přesvědčeni, že stojí za to. 

Užití v reálném prostředí
Pokud se shodneme na finálním designu a máme od Vás schválené základní prvky, přecházíme k rozpracování do jednotlivých tiskovin, brožur, vizitek až po dárkové předměty. Vždy logo nasimulujeme na reálně používané předměty, pro lepší představu. 

Export
Výsledkem této spolupráce je balíček s logotypem v nejrůznějších formátech. Pokud si to žádá Váš byznys, vytvoříme kompletní logomanuál. Následuje tvoření propagačních materiálů a vystřelení Vaší značky na měsíc, a možná ještě dál.

Co si dál přečíst

Firemní identita není logo
  • 5 min. čtení
  • 22.07.2022
Vizuální identita buduje značku
  • 4 min. čtení
  • 20.07.2022

Vaše digitální cesta

Chcete uspět v digitálním světě? Podívejte se, co Vás ještě může čekat.

Prohlédněte si svou cestu za úspěšnou firmou