Forjoy - Lerstudio

Webová aplikace & branding

Forjoy

Navštívit web

Nově vznikající startup ForJoy nás oslovil jako partnera pro svůj byznys. Portál zajišťuje zprostředkování pronájmu karavanů a obytných vozů. Vytvořili jsme kompletní branding a webovou aplikaci s řadou užitečných funkcí. Portál Forjoy.cz se neustále rozvíjí, proto stále přidáváme nové a lepší funkce.

Navštívit web
Forjoy - Digitální agentura Lerstudio

Jak vše začalo

Zakladatelé ForJoy nás kontaktovali s nápadem na službu propojující majitele karavanů s lidmi, kteří by si je chtěli pronajmout. Tak jsme se pustili do práce, navrhli brand identitu a webový portál, který jejich vizi promění ve skutečnost.

Tvorba webových stránek a developmet Forjoy.cz - Ler studio Hradec Králové, Brno, Praha

Tvorba webových stránek a developmet Forjoy.cz - Ler studio Hradec Králové, Brno, Praha

Tvorba wireframu

Celý projekt začal vytvořením wireframu. Bylo důležité promyslet každý aspekt budoucího webu a vyřešit ho správně z hlediska UX a UI.

Design webu

Tím, že jsme byli u projektu od začátku a vytvářeli také branding, napasovat krásný a funkční design na wireframe, bylo snadné a rychlé.

Development a CMS na míru

Vytvoření CMS, které celý portál ovládá byl trochu oříšek, ale není nic s čím bychom si neporadili. CMS muselo obsahovat nejen správu rezervací ze strany uživatelů, inzeráty, ale také administraci pro majitele portálu.

 

Detail nabídky forjoy.cz
Detail nabídky

 

Optimalizováno pro mobil

Fungování portálu na telefonu bylo pro nás v tomto případě opravdu zásadní. Bylo zapotřebí udělat perfektní navigaci skrze portál, správu účtů a rezervací.

Respozivní webdesign - tvorba webových stránek Forjoy.cz - Ler studio

 

Tech stack

Celý portál běží na technologíích PHP, Laravel Framework, VueJS, CMS Lera. 

 

6

Členů týmu

670+

Odpracovaných hodin

4 měsíce

Vývoje webu