Carla čokoládovna

S čokoládovnou Carla hrdě spolupracujeme již od roku 2013. Za tu dobu jsme již 2x redesignovali webovou prezentaci, vytvořili systém a aplikaci pro třiceti členný obchodní tým a nadesignovali celou řadu obalů. Už od začátku se staráme a spravujeme sociální sítě Instagram a Facebook.

webové stránky
sales aplikace
obalový design
tiskoviny
branding
správa sociálních sítí
produktové focení
on-line marketing
Carla čokoládovna - Digitální agentura Lerstudio

 

Kdo je Carla

Společnost Carla je již od roku 1992 český výrobce čokolády ze Dvora Králové nad Labem. Nabízí nejrůznější čokoládové výrobky a také poskytuje široký sortiment pro cukráře a průmysl.

Začátek spolupráce

Jeden z prvních společných projektů byl redesign obalu Laguna. Jedná se o jeden z nejstarších výrobků čokoládovny. Celkem bylo 14 návrhů a jeden z nich jste mohli vídat na pultech obchodů po dobu 4 let. 

 

8 let

Spolupráce

10 000+

Odpracovaných hodin

150+

Společných projektů

 

 

Na čem pracujeme

Už od začátku spolupráce se komplexně staráme o sociální sítě Facebook a Instagram, spravujeme aplikaci pro obchodní tým a web, vytváříme potřebné tiskoviny a navrhujeme design nových obalů. 

 

Co říká klient

„S Ler studiem spolupracujeme již řadu let a mají naši plnou důvěru. Za tu dobu pro nás realizovali obaly, weby, marketing a obchodní aplikaci. Těší nás, jak rostou a jsou stále inovativní.“

Ing. Jakub Šrámek, MBA | Výkonný ředitel