Branding Bruno Paul - Lerstudio

Grafické práce

Branding Bruno Paul

Po úspěšném dokončení webové prezentace Bruno Paul a konfigurátoru bylo potřeba dokončit celkový branding. Společnost se začala aktivně propagovat, a proto jsme vytvořili katalog, PowerPointové prezentace, vizitky, polepy aut a další propagační materiály. Definovali jsme také barevnost a typografii.

Branding Bruno Paul - Digitální agentura Lerstudio

Grafický směr

Bruno Paul byl nemecký architekt a designér 19. století, který měl velice inovativní pohled. Společnost se tím inspirovala pro svou vizi.

Bruno Paul pracuje s kamennými deskami, které se často aplikují do velice luxusních interiérů a kde je design nedílnou součástí. Černou barvu společnost již historicky používala a nám do celé koncepce perfektně zapadala. Doplnili jsme ji o strohé a přesné linie, kdy hlavním dekorativním prvkem jsou rámečky z logotypu, které značí tvar kamenné desky.

 

Tvorba loga na míru pro Bruno Paul - Grafické studio Ler studio Hradec Králové.

Propagační materiály

Webdesign je mezioborová disciplína zabývající se návrhem a tvorbou webů. Propojuje poznatky z oborů jako je IT, grafický a interakční design, gamifikace, vizuální komunikace, marketing a copywriting. V dnešním online světě se bez vlastní digitální prezentace jen tak neobejdete.

 

Nastavení typografie a barevnosti pro Bruno Paul - Grafické studio Ler Hradec Králové, Brno.

 

Grafický návrh vizitek Bruno Paul - Grafické studio Ler Hradec Králové, Brno, Praha.

Design vizitek

Design vizitek se drží korporátní identity a jako zušlechtění používáme soft touch matné lamino, které dává vizitce sametový povrch. Zároveň je aplikován lesklý parciální lak, který pod určitým úhlem odráží světlo.

Design desek a katalogu pro B2B

U návrhu desek nám šlo hlavně o přehlednost a rychlou orientaci v obsahu. Celý katalog má přes 40 stran, které jsou rozděleny do několika kategorií. Každá kategorie má tvrdší kartu a výstupek pro snadnější hledání.

Nespornou výhodu je možnost aktualizovat pouze vybrané karty katalogu. Nemusíme tak každý rok tisknout celý katalog, ale stačí vyměnit pouze karty, které prošly aktualizací.