Babolat - Lerstudio

Webové stránky

Babolat

Navštívit web

Oficiální český distributor značky Babolat, jedné z nejstarší společností specializující se na raketové sporty, se na nás obrátil, abychom jejich prvotřídní produkty dostali do online světa.

Navštívit web
Babolat - Digitální agentura Lerstudio

Jak to probíhalo?

Zadání bylo jasné. Odprezentovat produkty, které společnost Babolat vyrábí. Nabídnout jejich partnerům všechna důležitá data, která se k produktům vážou a umožnit vytvářet obsah ve formě článků a příspěvků vázaných na sportovce, kteří používají vybavení Babolat.

Babolat.cz - nejstarší společnost specializující se na raketové sporty. Digitální agentura Ler Hradec Králové, Brno, Praha

Design webu

Inspirací nám byla oficiální celosvětová prezentace společnosti Babolat, ze které jsme vycházeli, abychom zachovali identitu společnosti.

Responzivní design webové stránky babolat.cz. Tvorba webových stránek - digitální agentura Ler Hradec Králové, Brno, Praha.
Prezentace produktu
Tvorba webových stránek na míru pro babolat - Digitální agentura Ler Hradec, Brno, Praha.
Feed článků

Komplexní správa produktů

Web má možnost spravovat stovky produktů a variant skrze administraci. Nabízí také možnost produkty hromadně importovat od výrobce a následně předávat dál.

Mapa obchodních partnerů

Líbí se Vám nějaký z nabízených produktů? V mapě obchodů hned najdete nejbližší místo, kde je nabízí.

Články a profily hráčů

Na webových stránkách je možné snadno tvořit poutavý obsah, informovat o nových produktech a událostech ze světa tenisu.

 

Webové stránky na míru Babolat.cz - Digitální studio Hrádec Králové, Brno, Praha
Mapa obchodů