Nové studio

2016-10-13 18:00:26 - LER studio

Šli jsme o dům dál. A tentokrát do samého centra Hradce Králové. Budeme větší, hezčí a hlavně bez sauny ;)

zpět na výpis

 

Trochu z minulosti

Je tomu přesně 2 roky a pár měsíců, co jsme z domácí pracovny skočili do klasických kanceláří v Brněnské ulici. Kanceláře to byly panelákového typu, ale za dob našeho působení jsme si stihli vytvořit celkem příjemné prostředí. Největší zlo, ale bylo letní sluníčko, které dokázalo z naší kanceláře udělat saunu a místo grafiků jsme měli spíše pocity grilující se kýty. Občas se tedy stávalo, že naši klienti mohli do telefonu zaslechnout větu: "Nezlobte se, ale máme v kanceláři takové vedro, že se mi z toho vypnul počítač".
Mysleli jsme si, že se dá přežít všechno, ale letošní první vedra nás přesvědčily o opaku a tak světlem naší naděje byla nová kancelář. Také jsme si uvědomovali, že novou kanceláří bychom mohli lépe reprezentovat a posunout se dál.

Nově nás tedy najdete na Velkém náměstí 132/22, Hradec Králové 500 03, kde na Vás čeká příjemná teplota a větší prostory.

Parkování a doprava k nám

Na Velkém náměstí lze pohodlně zaparkovat přímo před naší kanceláří, případně dál u Morového sloupu. Parkovné v případě potřeby zajistíme. Pokud pojedete hromadnou dopravou, můžete dojít pěšky od zastávky Magistrát města, Adalbertinum nebo Komenského.

Vizualizace prostor

Pokud Vás zajímá aktuální stav budování studia, sledujte nás na facebooku ;)

creo studiocreo studio